تست همراه اول

سرویس خبر
17 اسفند 1399 ساعت 22:09
200 نظر

 

بررسی آمار کرونا در ۲۴ ساعت گذشته کشور (۱۷ اسفند)

همان‌طور که میدانید، کشور ما هم از ویروس در امان نمانده‌ و هر روز حوالی ظهر، وزارت بهداشت آمار مبتلایان و بهبود یافته‌گان را منتشر می‌کند.

به نقل از دکتر سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت و درمان کشور، تا ظهر امروز آمار مبتلایان نسبت به روز قبل افزایش هشت هزار و ۱۰ نفری  را شاهد بوده ‌است. از بین مبتلایان جدید، ۵۷۰ مورد بستری  شدند.

 

 

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به یک میلیون و ۶۸۹ هزار و ۶۹۲ نفر رسید. و با درنظر گرفتن موارد قبلی تا کنون ۶۰ هزار و ۶۷۸ نفر از هم‌وطنانمان دیگر در بین‌ما نیستند که در مقایسه با آمار ۶۰ هزار و ۵۹۶ نفری روز گذشته ۹۳ نفر افزایش داشته‌است. خوشبختانه امروز شاهد بهبود  روند درمان مبتلایان هستیم و هشت هزار و ۸۱۲ نفر از هم‌وطنانمان بهبود یافتند.

 

 


 

با احتساب موارد قبلی یک میلیون و ۴۴۲ هزار و ۱۹۸ نفر از هم‌وطنان عزیزمان ویروس منحوس کرونا را شکست داده‌اند اما ۳۷۹۵ نفر در وضعیت شدید قرار دارند و تحت مراقب هستند.

در آخر، یازده میلیون و ۲۷۴ هزار و ۶۳۰ مورد آزمایش تشخیص کرونا در کشور انجام شده‌است. از شما خواستاریم مسائل بهداشتی را در نظر گرفته و زنجیره انتقال بیماری را از بین ببرید.  17 اسفند 1399
416783 بازدید
200 نظر
4.45
  100 رای
مایکت

نظرات کاربران

در حال بارگذاری