تست همراه اول

سرویس خبر
10 آذر 1399 ساعت 19:38
185 نظر

 

بررسی آمار کرونا در ۲۴ ساعت گذشته کشور (۱۰ آذر )

همان‌طور که میدانید، کشور ما هم از ویروس در امان نمانده‌ و هر روز حوالی ظهر، وزارت بهداشت آمار مبتلایان و بهبود یافته‌گان را منتشر می‌کند.

به نقل از دکتر سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت و درمان کشور، تا ظهر امروز آمار مبتلایان نسبت به روز قبل افزایش سیزده هزار و ۳۲۱ نفری  را شاهد بوده ‌است. از بین مبتلایان جدید، دو هزار و ۲۷۷ مورد بستری  شدند.


 

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۹۶۲ هزار و ۷۰ نفر رسید. و با درنظر گرفتن موارد قبلی تاکنون ۴۸ هزار و ۲۴۶ نفر از هم‌وطنانمان دیگر در بین‌ما نیستند که در مقایسه با آمار ۴۷ هزار و ۸۷۵ نفری  روز گذشته ۳۷۱ نفر افزایش داشته‌است. خوشبختانه امروز شاهد بهبود  روند درمان مبتلایان هستیم و  نه هزار و ۸۵۹ نفر از هم‌وطنانمان بهبود یافتند 
 


 

با احتساب موارد قبلی ۶۶۸ هزار و ۱۵۱ نفر از هم‌وطنان عزیزمان ویروس منحوس کرونا را شکست داده‌اند اما ۵۸۵۲ نفر در وضعیت شدید قرار دارند و تحت مراقب هستند.

در آخر، شش میلیون و ۱۲۵ هزار و ۳۴۸ مورد آزمایش تشخیص کرونا در کشور انجام شده‌است. از شما خواستاریم مسائل بهداشتی را در نظر گرفته و زنجیره انتقال بیماری را از بین ببرید.  10 آذر 1399
294605 بازدید
185 نظر
4.52
  88 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری