تست همراه اول

سرویس خبر
8 آبان 1399 ساعت 17:12
181 نظر

 

بررسی آمار کرونا در ۲۴ ساعت گذشته کشور (۸ آبان)

همان‌طور که میدانید، کشور ما هم از ویروس در امان نمانده‌ و هر روز حوالی ظهر، وزارت بهداشت آمار مبتلایان و بهبود یافته‌گان را منتشر می‌کند.

به نقل از دکتر سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت و درمان کشور، تا ظهر امروز آمار مبتلایان نسبت به روز قبل افزایش هشت هزار و ۲۹۳ نفری  را شاهد بوده ‌است. از بین مبتلایان جدید، دو هزار و ۹۲۴ مورد بستری  شدند.


 

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۵۹۶ هزار و ۹۸۱ نفر رسید. و با درنظر گرفتن موارد قبلی تاکنون ۳۴ هزار و ۱۳ نفر از هم‌وطنانمان دیگر در بین‌ما نیستند که در مقایسه با آمار ۳۳ هزار و ۷۱۴ نفری  روز گذشته ۳۹۹ نفر افزایش داشته‌است. خوشبختانه امروز شاهد بهبود  روند درمان مبتلایان هستیم و  چهار هزار ۴۸۱ نفر از هم‌وطنانمان بهبود یافتند 
 


 

با احتساب موارد قبلی ۴۷۲ هزار و ۵۹۸ نفر از هم‌وطنان عزیزمان ویروس منحوس کرونا را شکست داده‌اند اما ۵۰۵۵ نفر در وضعیت شدید قرار دارند و تحت مراقب هستند.

در آخر، چهار میلیون و ۸۵۷ هزار و ۳۹۱ مورد آزمایش تشخیص کرونا در کشور انجام شده‌است. از شما خواستاریم مسائل بهداشتی را در نظر گرفته و زنجیره انتقال بیماری را از بین ببرید.  8 آبان 1399
254357 بازدید
181 نظر
4.55
  84 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری