تست همراه اول

سرویس خبر
5 آذر 1399 ساعت 17:48
185 نظر

 

بررسی آمار کرونا در ۲۴ ساعت گذشته کشور (۵ آذر )

همان‌طور که میدانید، کشور ما هم از ویروس در امان نمانده‌ و هر روز حوالی ظهر، وزارت بهداشت آمار مبتلایان و بهبود یافته‌گان را منتشر می‌کند.

به نقل از دکتر سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت و درمان کشور، تا ظهر امروز آمار مبتلایان نسبت به روز قبل افزایش دوازده هزار و ۹۳۱ نفری  را شاهد بوده ‌است. از بین مبتلایان جدید، دوهزار و ۱۵۵ مورد بستری  شدند.


 

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۸۴۱ هزار و ۳۰۸ نفر رسید. و با درنظر گرفتن موارد قبلی تاکنون ۴۴ هزار و ۳۲۷ نفر از هم‌وطنانمان دیگر در بین‌ما نیستند که در مقایسه با آمار ۴۳ هزار و ۸۹۶ نفری  روز گذشته ۴۳۱ نفر افزایش داشته‌است. خوشبختانه امروز شاهد بهبود  روند درمان مبتلایان هستیم و  هفت هزار و ۱۱۱ نفر از هم‌وطنانمان بهبود یافتند 
 


 

با احتساب موارد قبلی ۵۹۶ هزار و ۱۳۶ نفر از هم‌وطنان عزیزمان ویروس منحوس کرونا را شکست داده‌اند اما ۵۷۷۸ نفر در وضعیت شدید قرار دارند و تحت مراقب هستند.

در آخر، پنج میلیون و ۷۴۷ هزار و ۳۲۵ مورد آزمایش تشخیص کرونا در کشور انجام شده‌است. از شما خواستاریم مسائل بهداشتی را در نظر گرفته و زنجیره انتقال بیماری را از بین ببرید.  5 آذر 1399
285585 بازدید
185 نظر
4.52
  88 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری