تست همراه اول

سرویس خبر
3 آبان 1399 ساعت 16:27
181 نظر

 

بررسی آمار کرونا در ۲۴ ساعت گذشته کشور (۶ آبان)

همان‌طور که میدانید، کشور ما هم از ویروس در امان نمانده‌ و هر روز حوالی ظهر، وزارت بهداشت آمار مبتلایان و بهبود یافته‌گان را منتشر می‌کند.

به نقل از دکتر سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت و درمان کشور، تا ظهر امروز آمار مبتلایان نسبت به روز قبل افزایش شش هزار و ۹۶۸ نفری  را شاهد بوده ‌است. از بین مبتلایان جدید، دو هزار و ۴۹۵ مورد بستری  شدند.


 

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۵۸۱ هزار و ۸۲۴ نفر رسید. و با درنظر گرفتن موارد قبلی تاکنون ۳۳ هزار و ۲۹۹ نفر از هم‌وطنانمان دیگر در بین‌ما نیستند که در مقایسه با آمار ۳۲ هزار و ۹۳۵ نفری  روز گذشته ۳۴۶ نفر افزایش داشته‌است. خوشبختانه امروز شاهد بهبود  روند درمان مبتلایان هستیم و  چهار هزار و ۳۶۱ نفر از هم‌وطنانمان بهبود یافتند 
 


 

با احتساب موارد قبلی ۴۶۳ هزار و ۶۱۱ نفر از هم‌وطنان عزیزمان ویروس منحوس کرونا را شکست داده‌اند اما ۴۹۹۵ نفر در وضعیت شدید قرار دارند و تحت مراقب هستند.

در آخر، چهار میلیون و ۷۸۶ هزار و ۷۶۹ مورد آزمایش تشخیص کرونا در کشور انجام شده‌است. از شما خواستاریم مسائل بهداشتی را در نظر گرفته و زنجیره انتقال بیماری را از بین ببرید.  3 آبان 1399
251614 بازدید
181 نظر
4.55
  84 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری