تست همراه اول

سرویس خبر
28 اردیبهشت 1400 ساعت 20:50
203 نظر

 

بررسی آمار کرونا در ۲۴ ساعت گذشته کشور (۲۸ اردیبهشت)

همان‌طور که می‌دانید، کشور ما هم از ویروس در امان نمانده‌ و هر روز حوالی ظهر، وزارت بهداشت آمار مبتلایان و بهبود یافته‌گان را منتشر می‌کند.

به نقل از دکتر سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت و درمان کشور، تا ظهر امروز آمار مبتلایان نسبت به روز قبل افزایش چهارده هزار و ۳۱۹ نفری  را شاهد بوده ‌است. از بین مبتلایان جدید، ۲۰۹۴ مورد بستری شدند.

 

 

مجموع بیماران کووید ۱۹ در کشور به دو میلیون و ۷۳۲ هزار و ۱۵۲ نفر رسید. و با درنظر گرفتن موارد قبلی تا کنون ۷۷ هزار و ۲۲۲ نفر از هم‌وطنانمان دیگر در بین‌ما نیستند که در مقایسه با آمار ۷۶ هزار و ۹۳۶ نفری روز گذشته ۲۸۶ نفر افزایش داشته‌است. خوشبختانه امروز شاهد بهبود  روند درمان مبتلایان هستیم و نه هزار و ۲۲۳ نفر از هم‌وطنانمان بهبود یافتند.

 

 


 

با احتساب موارد قبلی دو میلیون و ۷۴ هزار و ۶۹۲ نفر از هم‌وطنان عزیزمان ویروس منحوس کرونا را شکست داده‌اند اما ۵۵۳۴ نفر در وضعیت شدید قرار دارند و تحت مراقب هستند.

در آخر، شانزده میلیون و ۷۸۹ هزار و ۹۷۴ مورد آزمایش تشخیص کرونا در کشور انجام شده‌است. از شما خواستاریم مسائل بهداشتی را در نظر گرفته و زنجیره انتقال بیماری را از بین ببرید.  28 اردیبهشت 1400
463502 بازدید
203 نظر
4.44
  106 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری