تست همراه اول

سرویس خبر
27 دی 1399 ساعت 18:07
196 نظر

 

بررسی آمار کرونا در ۲۴ ساعت گذشته کشور (۲۷ دی )

همان‌طور که میدانید، کشور ما هم از ویروس در امان نمانده‌ و هر روز حوالی ظهر، وزارت بهداشت آمار مبتلایان و بهبود یافته‌گان را منتشر می‌کند.

به نقل از دکتر سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت و درمان کشور، تا ظهر امروز آمار مبتلایان نسبت به روز قبل افزایش شش هزار و ۱۰۰ نفری  را شاهد بوده ‌است. از بین مبتلایان جدید، ۵۰۸ مورد بستری  شدند.

 

 

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به یک میلیون و ۳۲۴ هزار و ۳۹۵ نفر رسید. و با درنظر گرفتن موارد قبلی تا کنون ۵۶ هزار و ۷۱۷ نفر از هم‌وطنانمان دیگر در بین‌ما نیستند که در مقایسه با آمار ۵۶ هزار و ۶۲۱ نفری روز گذشته ۹۶ نفر افزایش داشته‌است. خوشبختانه امروز شاهد بهبود  روند درمان مبتلایان هستیم و هشت هزار و ۸۱۲ نفر از هم‌وطنانمان بهبود یافتند.

 

 


 

با احتساب موارد قبلی یک میلیون و ۱۱۳ هزار و ۲۲۴ نفر از هم‌وطنان عزیزمان ویروس منحوس کرونا را شکست داده‌اند اما ۴۳۹۳ نفر در وضعیت شدید قرار دارند و تحت مراقب هستند.

در آخر، هشت میلیون و ۴۷۵ هزار و ۴۹۵ مورد آزمایش تشخیص کرونا در کشور انجام شده‌است. از شما خواستاریم مسائل بهداشتی را در نظر گرفته و زنجیره انتقال بیماری را از بین ببرید.  27 دی 1399
368987 بازدید
196 نظر
4.49
  93 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری