تست همراه اول

سرویس خبر
9 آذر 1399 ساعت 15:45
185 نظر

 

بررسی آمار کرونا در ۲۴ ساعت گذشته کشور (۹ آذر )

همان‌طور که میدانید، کشور ما هم از ویروس در امان نمانده‌ و هر روز حوالی ظهر، وزارت بهداشت آمار مبتلایان و بهبود یافته‌گان را منتشر می‌کند.

به نقل از دکتر سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت و درمان کشور، تا ظهر امروز آمار مبتلایان نسبت به روز قبل افزایش دوازده هزار و ۹۵۰ نفری  را شاهد بوده ‌است. از بین مبتلایان جدید، یک هزار و ۷۹۶ مورد بستری  شدند.


 

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۹۴۸ هزار و ۷۴۹ نفر رسید. و با درنظر گرفتن موارد قبلی تاکنون ۴۷ هزار و ۸۷۵ نفر از هم‌وطنانمان دیگر در بین‌ما نیستند که در مقایسه با آمار ۴۷ هزار و ۹۵ نفری  روز گذشته ۳۸۹ نفر افزایش داشته‌است. خوشبختانه امروز شاهد بهبود  روند درمان مبتلایان هستیم و  شش هزار و ۷۹۰ نفر از هم‌وطنانمان بهبود یافتند 
 


 

با احتساب موارد قبلی ۶۵۸ هزار و ۲۹۲ نفر از هم‌وطنان عزیزمان ویروس منحوس کرونا را شکست داده‌اند اما ۵۸۵۹ نفر در وضعیت شدید قرار دارند و تحت مراقب هستند.

در آخر، پنج میلیون و ۹۹۵ هزار و ۴۴۵ مورد آزمایش تشخیص کرونا در کشور انجام شده‌است. از شما خواستاریم مسائل بهداشتی را در نظر گرفته و زنجیره انتقال بیماری را از بین ببرید.  9 آذر 1399
292969 بازدید
185 نظر
4.52
  88 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری