تست همراه اول

سرویس خبر
12 اسفند 1399 ساعت 17:33
200 نظر

 

بررسی آمار کرونا در ۲۴ ساعت گذشته کشور (۱۵ اسفند)

همان‌طور که میدانید، کشور ما هم از ویروس در امان نمانده‌ و هر روز حوالی ظهر، وزارت بهداشت آمار مبتلایان و بهبود یافته‌گان را منتشر می‌کند.

به نقل از دکتر سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت و درمان کشور، تا ظهر امروز آمار مبتلایان نسبت به روز قبل افزایش هشت هزار و ۳۶۷ نفری  را شاهد بوده ‌است. از بین مبتلایان جدید، ۷۰۲ مورد بستری  شدند.

 

 

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به یک میلیون و ۶۷۳ هزار و ۴۷۰ نفر رسید. و با درنظر گرفتن موارد قبلی تا کنون ۶۰ هزار و ۵۱۲ نفر از هم‌وطنانمان دیگر در بین‌ما نیستند که در مقایسه با آمار ۶۰ هزار و ۳۵۳ نفری روز گذشته ۸۱ نفر افزایش داشته‌است. خوشبختانه امروز شاهد بهبود  روند درمان مبتلایان هستیم و هشت هزار و ۸۱۲ نفر از هم‌وطنانمان بهبود یافتند.

 

 


 

با احتساب موارد قبلی یک میلیون و ۴۱۳ هزار و ۷۱۷ نفر از هم‌وطنان عزیزمان ویروس منحوس کرونا را شکست داده‌اند اما ۳۷۴۷ نفر در وضعیت شدید قرار دارند و تحت مراقب هستند.

در آخر، ده میلیون و ۵۰۱ هزار و ۴۱۵ مورد آزمایش تشخیص کرونا در کشور انجام شده‌است. از شما خواستاریم مسائل بهداشتی را در نظر گرفته و زنجیره انتقال بیماری را از بین ببرید.  12 اسفند 1399
416294 بازدید
200 نظر
4.45
  100 رای
مایکت

نظرات کاربران

در حال بارگذاری