تست همراه اول

سرویس خبر
19 مرداد 1399 ساعت 17:17
92 نظر

 

بررسی آمار کرونا در ۲۴ ساعت گذشته کشور (۲۱ مرداد)

همان‌طور که میدانید، کشور ما هم از ویروس در امان نمانده‌ و هر روز حوالی ظهر، وزارت بهداشت آمار مبتلایان و بهبود یافته‌گان را منتشر می‌کند.

به نقل از دکتر سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت و درمان کشور، تا ظهر امروز آمار مبتلایان نسبت به روز قبل افزایش دو هزار و ۳۴۵ نفری  را شاهد بوده ‌است. از بین مبتلایان جدید، یک هزار و ۲۶۹ مورد بستری  شدند.


 

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ٣۳۱ هزار و ۱۸۹ نفر رسید. و با درنظر گرفتن موارد قبلی تاکنون ١۸ هزار و ۸۰۰ نفر از هم‌وطنانمان دیگر در بین‌مان نیستند که در مقایسه با آمار ۱۸ هزار و ۶۱۶ نفری  روز گذشته ۱۸۴ نفر افزایش داشته‌است.  خوشبختانه امروز شاهد بهبود  روند درمان مبتلایان هستیم و یک هزار و ۹۷۱ نفر از بیماران مرخص شدند
 

با احتساب موارد قبلی ٢۸۸ هزار و ۶۲۰ نفر از هم‌وطنان عزیزمان ویروس منحوس کرونا را شکست داده‌اند اما ۳۹۸۳ نفر در وضعیت شدید قرار دارند و تحت مراقب هستند.

در آخر، دو میلیون و ۷۳۶ هزار و ۵۱۴ مورد آزمایش تشخیص کرونا در کشور انجام شده‌است. از شما خواستاریم مسائل بهداشتی را در نظر گرفته و زنجیره انتقال بیماری را از بین ببرید.  19 مرداد 1399
163291 بازدید
92 نظر
4.57
  69 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری