تست همراه اول

سرویس خبر
14 مرداد 1399 ساعت 16:43
88 نظر

 

بررسی آمار کرونا در ۲۴ ساعت گذشته کشور (۱۴ مرداد)

همان‌طور که میدانید، کشور ما هم از ویروس در امان نمانده‌ و هر روز حوالی ظهر، وزارت بهداشت آمار مبتلایان و بهبود یافته‌گان را منتشر می‌کند.

به نقل از دکتر سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت و درمان کشور، تا ظهر امروز آمار مبتلایان نسبت به روز قبل افزایش دو هزار و ۷۵۱ نفری  را شاهد بوده ‌است. از بین مبتلایان جدید، یک هزار و ۵۶۰ مورد بستری  شدند.


 

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ٣۱۴ هزار و ۷۸۶ نفر رسید. و با درنظر گرفتن موارد قبلی تاکنون ١٧ هزار و ۶۱۷ نفر از هم‌وطنانمان دیگر در بین‌مان نیستند که در مقایسه با آمار ۱۷ هزار و ۴۰۵  نفری  روز گذشته ٢۱۲ نفر افزایش داشته‌است.  خوشبختانه امروز شاهد بهبود  روند درمان مبتلایان هستیم و دو هزار و ۳۰۷ نفر از بیماران مرخص شدند
 

با احتساب موارد قبلی ٢۷۲ هزار و ۵۳۵ نفر از هم‌وطنان عزیزمان ویروس منحوس کرونا را شکست داده‌اند اما ۴۱۳۲ نفر در وضعیت شدید قرار دارند و تحت مراقب هستند.

در آخر، دو میلیون و ۵۶۰ هزار و ۳۷۴ مورد آزمایش تشخیص کرونا در کشور انجام شده‌است. از شما خواستاریم مسائل بهداشتی را در نظر گرفته و زنجیره انتقال بیماری را از بین ببرید.  14 مرداد 1399
157033 بازدید
88 نظر
4.62
  68 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری