تست همراه اول

سرویس خبر
7 مهر 1399 ساعت 17:31
170 نظر

 

بررسی آمار کرونا در ۲۴ ساعت گذشته کشور (۷ مهر)

همان‌طور که میدانید، کشور ما هم از ویروس در امان نمانده‌ و هر روز حوالی ظهر، وزارت بهداشت آمار مبتلایان و بهبود یافته‌گان را منتشر می‌کند.

به نقل از دکتر سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت و درمان کشور، تا ظهر امروز آمار مبتلایان نسبت به روز قبل افزایش سه هزار و ۵۲۱ نفری  را شاهد بوده ‌است. از بین مبتلایان جدید، هزار و ۵۲۴ مورد بستری  شدند.


 

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۴۴۶ هزار و ۴۴۸ نفر رسید. و با درنظر گرفتن موارد قبلی تاکنون ۲۵ هزار و  ۷۷۹ نفر از هم‌وطنانمان دیگر در بین‌مان نیستند که در مقایسه با آمار ۲۵ هزار و ۵۹۹ نفری  روز گذشته ۱۹۰ نفر افزایش داشته‌است. خوشبختانه امروز شاهد بهبود  روند درمان مبتلایان هستیم و  دو هزار و ۳۶۱ نفر از هم‌وطنانمان بهبود یافتند 
 


 

با احتساب موارد قبلی ۳۷۶ هزار و ۵۳۱ نفر از هم‌وطنان عزیزمان ویروس منحوس کرونا را شکست داده‌اند اما ۴۰۶۸ نفر در وضعیت شدید قرار دارند و تحت مراقب هستند.

در آخر، سه میلیون و ۹۵۹ هزار و ۷۸۳ مورد آزمایش تشخیص کرونا در کشور انجام شده‌است. از شما خواستاریم مسائل بهداشتی را در نظر گرفته و زنجیره انتقال بیماری را از بین ببرید.  7 مهر 1399
213798 بازدید
170 نظر
4.62
  80 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری