تست همراه اول

سرویس خبر
19 فروردین 1400 ساعت 19:15
202 نظر

 

بررسی آمار کرونا در ۲۴ ساعت گذشته کشور (۲۱ فروردین)

همان‌طور که می‌دانید، کشور ما هم از ویروس در امان نمانده‌ و هر روز حوالی ظهر، وزارت بهداشت آمار مبتلایان و بهبود یافته‌گان را منتشر می‌کند.

به نقل از دکتر سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت و درمان کشور، تا ظهر امروز آمار مبتلایان نسبت به روز قبل افزایش نوزده هزار و ۶۶۶ نفری  را شاهد بوده ‌است. از بین مبتلایان جدید، ۲۴۹۳ مورد بستری  شدند.

 

 

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به دو میلیون و ۴۹ هزار و ۷۸ نفر رسید. و با درنظر گرفتن موارد قبلی تا کنون ۶۴ هزار و ۲۳۲ نفر از هم‌وطنانمان دیگر در بین‌ما نیستند که در مقایسه با آمار ۶۴ هزار و ۳۹ نفری روز گذشته ۱۹۳ نفر افزایش داشته‌است. خوشبختانه امروز شاهد بهبود  روند درمان مبتلایان هستیم و هشت هزار و ۸۱۲ نفر از هم‌وطنانمان بهبود یافتند.

 

 


 

با احتساب موارد قبلی یک میلیون و ۶۸۵ هزار و ۵۷۰ نفر از هم‌وطنان عزیزمان ویروس منحوس کرونا را شکست داده‌اند اما ۴۲۲۱ نفر در وضعیت شدید قرار دارند و تحت مراقب هستند.

در آخر، سیزده میلیون و ۴۱۲ هزار و ۳۲۷ مورد آزمایش تشخیص کرونا در کشور انجام شده‌است. از شما خواستاریم مسائل بهداشتی را در نظر گرفته و زنجیره انتقال بیماری را از بین ببرید.  19 فروردین 1400
436022 بازدید
202 نظر
4.42
  102 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری