تست همراه اول

سرویس خبر
14 مرداد 1399 ساعت 16:43
90 نظر

 

بررسی آمار کرونا در ۲۴ ساعت گذشته کشور (۱۵ مرداد)

همان‌طور که میدانید، کشور ما هم از ویروس در امان نمانده‌ و هر روز حوالی ظهر، وزارت بهداشت آمار مبتلایان و بهبود یافته‌گان را منتشر می‌کند.

به نقل از دکتر سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت و درمان کشور، تا ظهر امروز آمار مبتلایان نسبت به روز قبل افزایش دو هزار و ۶۹۷ نفری  را شاهد بوده ‌است. از بین مبتلایان جدید، یک هزار و ۳۳۱ مورد بستری  شدند.


 

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ٣۱۷ هزار و ۴۸۳ نفر رسید. و با درنظر گرفتن موارد قبلی تاکنون ١٧ هزار و ۸۰۲ نفر از هم‌وطنانمان دیگر در بین‌مان نیستند که در مقایسه با آمار ۱۷ هزار و ۶۱۷  نفری  روز گذشته ۱۸۵ نفر افزایش داشته‌است.  خوشبختانه امروز شاهد بهبود  روند درمان مبتلایان هستیم و دو هزار و ۳۹۷ نفر از بیماران مرخص شدند
 

با احتساب موارد قبلی ٢۷۴ هزار و ۹۳۲ نفر از هم‌وطنان عزیزمان ویروس منحوس کرونا را شکست داده‌اند اما ۴۱۲۹ نفر در وضعیت شدید قرار دارند و تحت مراقب هستند.

در آخر، دو میلیون و ۵۸۷ هزار و ۸۳ مورد آزمایش تشخیص کرونا در کشور انجام شده‌است. از شما خواستاریم مسائل بهداشتی را در نظر گرفته و زنجیره انتقال بیماری را از بین ببرید.  14 مرداد 1399
157550 بازدید
90 نظر
4.62
  68 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری