تست همراه اول

سرویس خبر
15 فروردین 1399 ساعت 21:49
0 نظر

 

تصویر جدید آنر 30 لنز 50 مگاپیکسلی دوربین سونی IMX700 را نشان میدهد

آنر 30 که قرار است 15 آپریل معرفی شود گویا لنز 50 مگاپیکسلی دوربین سونی IMX700 را با خود همراه دارد. حال تصویری بدست ما رسیده که به این شایعه قوت میبخشد.

البته اطلاعات اندکی از IMX700  وجود دارد اما به احتمال بسیار زیاد این لنز بزرگ‌ترین سنسور سونی در این صنعت خواهد بود. بدین معنا که با سنسور 1/1.28” مجموعه هوآوی P40 برابر است.

این تصویر در کنار دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی، 3 دوربین دیگر را هم به نمایش گذاشته که یکی از آن‌ها پریسکوپ است. دوربین‌ها همراه با فلش LED دوگانه درون یک قاب مستطیلی قرار گرفته‌اند.

درکنار جلوه‌ طلایی رنگ قاب دوربین‌ها ، نوشته‌ای وجود دارد که ویژگی Octa PD را تایید می‌کند. این ویژگی جهت فوکوس خودکار و کیفیت برتر تصویر نتیجه فوکوس هر 4 دوربین را با سرعتی شگفت‌انگیز درهم ادغام می‌کند.

از دیگر مواردی که در این عکس به چشم می‌خورند می‌توان به میکروفون دوم و جک 3.5 میلی‌متری اشاره کرد. درحالیکه آنر 20 جک صوتی نداشت در این عکس می‌بینیم که هوآوی به سنت بازگشته است.

همین‌طور خطوط آنتن مشخص هستند که نشانگر فریم فلزی آنر 30 استبیشتر اینکه در سمت راست گوشی یک کلید مشاهده می‌شود که نسبت به ابعادش باید کنترلر حجم صدا باشد و البته طبق تصاویر منتشر شده قبلی کلید پاور در ذیل این کنترلر قرار گرفته است.

امیدواریم در روزهای آتی به اطلاعات بیشتری نسبت به آنر 30 و آنر 30 Pro دست پیدا کنیم.
نظرات کاربران

در حال بارگذاری