سرویس خبر
15 فروردین 1399 ساعت 21:42
0 نظر

 

لغو نمایشگاه اتومبیل پاریس 2020 به دلیل شیوع ویروس کرونا

برگزارکنندگان نمایشگاه اتومبیل پاریس از لغو قسمت اصلی این رویداد خودرو برای سال 2020 به دلیل همه گیری بیماری COVID-19 خبر دادند.

در حال حاضر ، رویدادهای Movin'On و Smart City در خارج از سایت اصلی نمایشگاه در حال برگزاری هستند. هدف اصلی این بخش از نمایشگاه تمرکز بر روی ارائه ارتباط نزدیک بین تجارت‌های مختلف مرتبط با حوزه حمل‌ونقل است. بااین‌حال، هنوز هم احتمال تعطیلی این رویدادها نیز وجود دارد. 

طبق پیش‌بینی های قبلی قرار بود این نمایشگاه از تاریخ 1 تا 11 اکتبر برگزار شود.

برگزارکنندگان در اطلاعیه خود بیان ‌داشتند که: هیچ چیز مانند گذشته نخواهد بود و این بحران باید به ما بیاموزد که خلاق و مبتکرتر از همیشه باشیم.

لغو برگزاری نمایشگاه پاریس، اندکی پس از تصمیم مشابهی در مورد نمایشگاه اتومبیل آمریکای شمالی 2020 در دیترویت صورت می‌گیرد. البته نمایشگاه دیترویت در ژوئن 2021 برگزار خواهد گشت.

شیوع ویروس کرونا باعث تعطیلی بسیاری از رویدادهای معروف در سرتاسر جهان شده است.به عنوان مثال، نمایشگاه اتومبیل ژنو نیز پیش از برگزاری لغو شد. اکنون خبر می‌رسد که جشنواره سرعت ​​گودوود و نمایشگاه اتومبیل نیویورک نیز،دچار تعویق شده و هر دو برای اواخر سال میلادی جاری، دوباره برنامه ریزی شده‌اند.

خودروسازان نیز با تعطیل کردن کارخانجات در سراسر جهان به این وضعیت واکنش نشان داده‌اند. همچنین این مسئله وجود دارد که بسیاری از افراد در خانه هستند و قادر به خرید ماشین جدید نیستند ، که این امر تأثیر منفی بر تجارت جهانی خواهد داشت.

حداقل در ایالات‌متحده ، بسیاری از کارخانه‌ها تا پایان ماه آوریل بسته خواهند بود. این به معنی نبود وضعیت روشن در قبال آینده صنعت خودروسازی، حداقل در دوره کوتاه مدت خواهد بود.  15 فروردین 1399
0 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری