سرویس خبر
12 فروردین 1399 ساعت 14:56
0 نظر

 

شایعه امکانات جدید در اپل واچ

شواهد تازه،‌ وجود ردیاب خواب sleep tracking) ( و سنسور اکسیژن خون blood oxygen sensor) (را در WatchOS 7 نشان می دهد. وجود این موارد در اپل واچ جدید قبلاً شایع شده بود ، اما اکنون منابع بیشتری در حال تایید این ویژگی های جدید هستند.

بدیهی است که سری جدید Apple Watch  از این ویژگی ها پشتیبانی می کند ، اما بروزرسانی سیستم عامل، این ویژگی های جدید را به ساعت های قدیمی تر نیز منتقل خواهد کرد.

این گزارش ها ادعا می کنند که فقط Watch Series 3 و سری های جدیدتر ،این نرم افزار جدید را دریافت می کنند. این موضوع به این معنی است که پشتیبانی از سری 1 و 2 اپل واچ در اینده نزدیک به پایان می رسد.


 

به نظر می رسد سخت افزار مربوط به سنسور اکسیژن، همانطور که قبلا iFixit در سال 2015 کشف کرده بود، در این مدل ها وجود دارد. اما اکنون با بروزرسانی نرم‌افزاری،امکان استفاده از ان در دسترس قرار خواهد گرفت.

ردیاب خواب نیز در ساعتهای قدیمی تر از طریق چندین اپلیکیشن موجود است، اما عامل محدود کننده این است که باتری باید یک بار در روز شارژ شود.

Apple Watch   سری6 یا watchOS 7 ممکن است، از مصرف باتری کمتری (احتمالاً هردو) برای اسفاده در ردیاب خواب برخوردار باشند.

ویژگی های اضافی که انتظار می رود بخشی از به روزرسانی watchOS 7  باشد شامل پیشرفت در سیری، حالت بچه ها، حالت های جدید تمرین و پس‌زمینه های اشتراکی جدید است.

هچنین اخبار زیادی از احتمال وجود سنسور Touch ID در ساعت جدید شنیده می‌شود.  12 فروردین 1399
0 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری