تست همراه اول

سرویس خبر
9 فروردین 1399 ساعت 12:06
1 نظر

 

گسترش خدمات موبایل Huawei به 400 میلیون کاربر فعال و 1.3 میلیون توسعه دهنده

در حاشیه مراسم رونمایی از سری جدید گوشی های P40 ، ریچارد یو مدیر عامل شرکت هوآوی، از جاه‌طلبی و برنامه های این شرکت چینی در راستای گسترش مجموعه خدمات موبایل هوآوی (HMS) خبر داد.

برنامه هوآوی که رقیب خدمات موبایل گوگل محسوب می‌شود و شامل فروشگاه  AppGallery ، Huawei Video، Huawei Musicو Huawei Wall است ، اکنون توسط بیش از 400 میلیون کاربر فعال ماهانه در 170 کشور جهان استفاده میشود.


 

علاوه بر این ، یو اعلام کرد که در حال حاضر بیش از 1.3 میلیون برنامه نویس در حال توسعه برنامه ها ، بازی ها و سایر ابزارهای نرم افزاری دستگاه های هوآوی هستند. هوآوی همچنین با شرکای جهانی و محلی همکاری می کند تا محتوای مناسب را برای کاربران خود فراهم کند. نمونه مطرح شده در این همایش شامل همکاری با اخبار و رسانه های ورزشی انگلیس مانند The   Sunday Times ، News UK  وTalksport   است.


 

در بخش ویدیو ، هوآوی برای گسترش بانک مطالب خود با کمپانیی هایی نظیر Universal Pictures ، Sony Pictures Entertainment ، Paramount ، BBC Studios و سایر کانالهای محتوای پریمیوم همکاری می کند.


 

و در قسمت موسیقی ، هوآوی در کنار سایر گروه ها در کنار گروه موسیقی Warner Music Group, Sony Music  و Universal Music فعالیت می کند.

ریچارد یو همچنین دوباره از تمایل هوآوی برای همکاری با توسعه دهندگان بیشتر برنامه تاکید کرد و از آنها صمیمانه دعوت کرد تا به صفوف اکوسیستم خدمات موبایل هوآوی (HMS)   بپیوندند.

اگرچه این اقدامات گامهای خوبی در راستای استراتژی هوآوی برای ارائه راه حلهای جایگزین برای اکوسیستم برنامه Google هستند، اما تنها زمان نشان خواهد داد که آیا این پروژه جاه طلبانه یک مدعی واقعی خواهد بود یا خیر.  9 فروردین 1399
1 نظر
5.00
  1 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری