سرویس خبر
2 فروردین 1399 ساعت 18:45
0 نظر

 

نسخۀ جدید اپلیکیشن «پیشواز هوشمند» ارائه شد

ایرانسل با هدف تسهیل دسترسی مشترکان به بانک جامع و گستردۀ آهنگ‌های پیشواز، اپلیکیشن «پیشواز هوشمند» را ارائه کرد.


 
«آهنگ پیشواز» عنوان یکی از خدمات پرطرفدار ایرانسل است که با استفاده از آن، مشترکان می‌توانند در هنگام دریافت تماس، به جای صدای بوق معمولی، فایل صوتی مورد نظرشان را از بین آهنگ‌های پیشواز موجود برای تماس‌گیرنده پخش کنند. ایرانسل در اوایل راه‌اندازی شبکۀ خود، این امکان را برای نخستین بار در ایران به مشترکان تلفن همراه ارائه کرده بود.
ایرانسل پیش از این نیز در سال ۱۳۹۳، اپلیکیشن «پیشواز» را در همین رابطه ارائه کرده بود و حالا جدیدترین نسخۀ این اپلیکیشن، علاوه بر اینکه شامل تمامی آهنگ‌های پیشواز ایرانسل با امکان جست‌وجو از طریق نام آهنگ و نام صاحب اثر است، امکانات جدیدتری را نیز در یک بخش مجزا با عنوان «پیشواز هوشمند» به مشترک ارائه می‌کند.
امکان شنیدن آهنگ مورد نظر، طبقه‌بندی آهنگ‌ها در دسته‌بندی‌هایی نظیر توصیه‌شده‌ها، پرفروش‌ترین‌ها، جدیدترین‌ها و پرطرفدارترین‌ها از دیگر امکانات این اپلیکیشن است.
امکان فعال‌سازی پیشوازهای پیش‌فرض با عنوان پیشواز فوری و با قابلیت غیرفعال‌سازی خودکار، امکان تنظیم پیشواز برای موقعیت‌های مختلف (مثلا در زمان حضور در جلسه)، امکان انتخاب قسمت دلخواه از آهنگ مورد نظر و امکان تنظیم یک خواننده یا یک آلبوم خاص به عنوان پیشواز (پیشوازهای یک خواننده یا یک آلبوم، به صورت روزانه برای کاربر تنظیم می‌‌شود.)، از جمله قابلیت‌های متنوع این اپلیکیشن است.
امکان ساخت پیشواز از آهنگ و صدای کاربر، از دیگر قابلیت‌های جدید این اپلیکیشن است. کاربر می‌تواند صدای خود را در اپلیکیشن آپلود کند و پس از تأیید، آن را به عنوان آهنگ پیشواز خود فعال کند.
استفاده از امکانات بخش «پیشواز هوشمند» این اپلیکیشن تا روز ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ رایگان است. تمدید آن نیز در صورت درخواست و تأیید کاربر، شامل هزینۀ روزانه ۳۰۰ تومان خواهد بود. کاربر می‌تواند در صورت عدم تمایل، اشتراک خود را در هر لحظه از طریق اپلیکیشن و یا سامانه #۸۰۰* لغو کند.
استفاده از بخش «پیشواز عادی» این اپلیکیشن نیز که دسترسی‌های معمول آهنگ پیشواز را از طریق اپلیکیشن ارائه کرده است، همواره رایگان است و کاربر صرفاً باید هزینه‌های معمول و قانونی، مانند فعال‌سازی پیشواز جدید و... را در صورت لزوم پرداخت کند.
علاقه‌مندان می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۷۵۷۵* لینک دانلود اپلیکیشن را از طریق پیامک دریافت کنند.
علاوه بر این، کاربران سیستم‌عامل اندروید می‌توانند اپلیکیشن پیشواز هوشمند را از طریق بازار جامع محتوای «چارخونه» به نشانی www.charkhoneh.com دریافت و نصب کنند. همچنین این اپلیکیشن در Play Store نیز با جست‌وجوی «پیشواز هوشمند» در دسترس است.


  2 فروردین 1399
0 نظر
4.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری