تست همراه اول

سرویس خبر
8 اسفند 1398 ساعت 16:54
0 نظر

 

رنو تلیسمان فیس لیفت از راه رسید

رنو تلیسمان فیس لیفت معرفی شد. این خودروی فرانسوی از طراحی جدیدی بهره می‌برد و به فناوری‌های جدیدی مجهز شده است.

در گذشته شاهد انتشار تصاویر جاسوسی مدل جدید رنو تالیسمان بودیم و حال این خودروی سگمنت D به صورت رسمی معرفی شده است. رنو تلیسمان فیس لیفت از طراحی مشابه با مدل قبلی خود بهره می‌برد؛ با این حال در بخش فناوری با بهبودهایی روبه‌رو شده است. از طراحی ظاهری این سدان فرانسوی شروع می‌کنیم. پره‌های جلو پنجره تغییرات اندکی را تجربه کرده‌اند و می‌توان آن را با چراغ‌های LED جدیدی سفارش داد. در بخش پشتی شاهد گرافیک جدیدی برای چراغ‌های LED و همچنین تریم کرومی هستیم. از دیگر تغییرات ظاهری رنو تلیسمان جدید می‌توان به رینگ‌های 17، 18 و 19 اینچی آلیاژی با طراحی جدید اشاره کرد.

به سراغ کابین این خودروی سدان فرانسوی می‌رویم. در این بخش شاهد حضور کیلومترشمار دیجیتال به همراه صفحه نمایش 10.2 اینچی برای سیستم سرگرمی و اطلاعات هستیم. خریداران می‌توانند آن را با پکیج Intense سفارش دهند که پنل نیمه دیجیتال سابق را با یک نمایشگر جدید با قابلیت ناوبری GPS جایگزین می‌کند. رنو برای این خودروی سدان چراغ‌های LED جدیدی درنظر گرفته که در مقایسه با مدل‌های قبلی این برند فرانسوی تا 50 درصد دید بهتری در اختیار راننده قرار می‌دهد. تالیسمان فیس لیفت از فناوری خودران سطح 2 بهره می‌برد.

با توجه به بازاری که این خودرو عرضه می‌شود، موتورهای مختلفی در آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. در حال حاضر رنو اشاره‌ای به عرضه مدل هیبریدی این خودرو نکرده است، البته این احتمال وجود دارد که در آینده یک موتور برقی در آن استفاده شود. رنو تلیسمان فیس لیفت با دو موتور بنزینی و دو موتور دیزلی به فروش می‌رسد. یکی از موتورهای بنزینی 1.3 لیتری توربوشارژ با توان 160 اسب بخار بوده و موتور دیگر 1.8 لیتری 4 سیلندر توربوشارژ با امکان تولید 225 اسب بخار قدرت است. موتورهای دیزلی این خودرو 1.7 لیتری و 2.0 لیتری DCi بوده که موتور اول در دو مدل با امکان تولید 120 و 150 اسب بخار قدرت در اختیار خریداران قرار می‌گیرد و موتور 2.0 لیتری قادر به تولید 200 اسب بخار قدرت است. قدرت تولیدی موتور توسط یک گیربکس خودکار دوکلاچه به چرخ‌ها منتقل می‌شود.  8 اسفند 1398
0 نظر
4.80
  5 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری