سرویس خبر
2 اسفند 1398 ساعت 13:25
1 نظر

 

پیکاپ تراک پژو Landtrek با طراحی مدرن رونمایی شد

پیکاپ تراک پژو Landtrek به صورت رسمی معرفی شد. این محصول فرانسوی در مدل‌های مختلف وارد بازار می‌شود.

پژو به عنوان یک بازیگر اصلی در بخش پیکاپ تراک‌های بازار شناخته نمی‌شود؛ با این حال در سال‌های اخیر سعی کرده حضور فعال‌تری در این بخش داشته باشد. در گذشته این برند فرانسوی چندین پیکاپ مانند پژو 404 و 504 را روانه بازار کرده است. به تازگی این شرکت فرانسوی از پیکاپ تراک پژو Landtrek رونمایی کرده است که در کشورهای آفریقایی و آمریکای لاتین عرضه می‌شود. این پیکاپ تراک نتیجه همکاری شرکت پژو و برند چینی چانگان است. پژو Landtrek بر اساس پلتفرم جدیدی که چانگان Kaicheng F70 توسط آن توسعه پیدا کرده، طراحی شده است. این خودروی چانگان سال گذشته میلادی معرفی شد.

پژو از زبان طراحی جدید خود در این پیکاپ تراک استفاده کرده و آن را در سه مدل مختلف از نظر بدنه وارد بازار می‌کند. این مدل‌ها شامل تک کابین، دو کابین و کابین شاسی می‌شود. تمام مدل‌های این پیکاپ تراک طولی برابر با 5.39 متر و عرضی برابر با 1.92 متر دارند، البته طول مدل دو کابین به 5.33 متر کاهش پیدا می‌کند. پژو اعلام کرده این پیکاپ تراک را به میزان 2 میلیون کیلومتر مورد آزمایش قرار داده است. حداکثر وزن قابل حمل توسط پژو Landtrek برابر با 1.2 تن و حداکثر وزن قابل کشش توسط آن، برابر با 3 تن است. مدل تک کابین این خودروی فرانسوی را می‌توان بدون سپر عقب سفارش داد تا درب آن 180 درجه باز شود.

پیکاپ تراک پژو Landtrek با سیستم چهار چرخ محرک و همچنین به صورت تک محوره به فروش می‌رسد. پژو برای آن دو موتور درنظر گرفته است. موتور بنزینی این محصول 2.4 لیتری بوده که قدرتی برابر با 210 اسب بخار و گشتاوری برابر با 320 نیوتن متر توسط یک گیربکس 6 سرعته دستی و یا گیربکس 6 سرعته خودکار به چرخ‌ها منتقل می‌کند. راننده می‌تواند برای رانندگی سه حالت اسپرت، Eco و Seqential را انتخاب کند. این پیکاپ تراک با موتور 1.9 لیتری دیزلی نیز به فروش می‌رسد. این موتور قدرتی برابر با 150 اسب بخار و گشتاوری برابر با 350 نیوتن متر تولید می‌کند. این مدل تنها با جعبه دنده دستی به فروش می‌رسد.

پژو Lantrek در مدل دو کابین و محور عقب وزنی برابر با 1950 کیلوگرم دارد. وزن مدل مجهز به سیستم چهار چرخ محرک و جعبه دنده دستی آن به 2030 کیلوگرم می‌رسد. مدل دارای سیستم چهار چرخ محرک و گیربکس خودکار وزنی برابر با 2060 کیلوگرم دارد. سریع‌ترین نسخه این خودرو با موتور بنزینی، سیستم چهار چرخ محرک و گیربکس خودکار شتابی برابر با 11.2 ثانیه دارد و حداکثر سرعت آن به 177 کیلومتر بر ساعت می‌رسد.

در کابین با طراحی آشنایی روبه‌رو هستیم. فرمان دو پره این پیکاپ تراک مشابه با پژو 3008 بوده و نمایشگر 10 اینچی لمسی سیستم سرگرمی و اطلاعات آن تفاوتی با پژو 508 ندارد. در حالت کلی می‌توان پژو Landtrek را یکی از بهترین پیکاپ تراک‌ها از نظر طراحی کابین دانست. پژو برای این محصول خود تجهیزات مناسبی را درنظر گرفته است. از این امکانات می‌توان به سیستم تهویه مطبوع دو منطقه‌ای، چراغ‌های جلو و عقب LED، دوربین آفرود درون آینه داخلی، سیستم کمکی کنترل در سربالایی، شش کیسه هوا، سیستم ESP و سیستم هشدار خروج از خط اشاره کرد. در نهایت باید گفت جدیدترین پیکاپ تراک پژو در کشورهای اروپایی عرضه نخواهد شد.  2 اسفند 1398
1 نظر
5.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری