تست همراه اول

سرویس خبر
30 بهمن 1398 ساعت 15:38
0 نظر

 

افشای تصاویر رسمی نسل جدید هیوندای i20

هیوندای قصد دارد در نمایشگاه خودروی ژنو 2020 از نسل جدید i20 رونمایی کند. به تازگی تصاویر رسمی این هاچ بک فاش شده است.

هیوندای قصد دارد در اوایل ماه آینده میلادی از نسل جدید خودروی هاچ بک کوچک خود یعنی i20 رونمایی کند. به تازگی تصاویر رسمی این هاچ بک به اینترنت راه پیدا کرده که طراحی ظاهری آن را به صورت کامل به نمایش می‌گذارد. اوایل ماه جاری میلادی شاهد انتشار تیزری از سوی هیوندای بودیم که خبر از طراحی کاملا جدید نسل سوم رقیب فورد فیستا می‌داد. خودروی موجود در تصاویر فاش شده، دارای بدنه دو رنگ است. رنگ سقف، ستون‌ها و آینه‌های جانبی مشکی بوده، در حالی که بدنه دارای رنگ آبی است. با توجه به این موضوع، انتظار می‌رود با بالاترین نسخه این خودروی کره‌ای روبه‌رو باشیم.

در حالت کلی نسل جدید هیوندای i20 در مقایسه با مدل کنونی طراحی اسپرت‌تری دارد و در بخش پشتی دارای یک نوار LED است. در این بخش نشان N-Line به چشم نمی‌خورد که به معنای آن است که نسخه اسپرت‌تر این خودرو نیز از راه می‌رسد. نسخه کامل i20 N در حال توسعه است و این خودرو نیز وارد بازار خواهد شد. در حالی که تصاویر فاش شده طراحی ظاهری این خودروی کره‌ای را به نمایش می‌گذارند، در نوامبر 2019 شاهد افشای تصویری از کابین آن بودیم. بر اساس این تصویر، نسل آینده هیوندای i20 به کیلومترشمار دیجیتال و یک نمایشگر بزرگ برای سیستم سرگرمی و اطلاعات خود مجهز می‌شود.

این تصویر به یک نمایشگر جداگانه برای کنترل سیستم تهویه مطبوع و دکمه‌های فیزیکی برای دسترسی به برخی ویژگی‌ها اشاره داشت. فرمان این خودرو طراحی آشنایی دارد، اگرچه تغییر در این زمینه می‌تواند مناسب باشد. این احتمال وجود دارد که هیوندای پیش از اینکه نسل جدید i20 را در نمایشگاه خودروی ژنو در معرض دید عموم قرار دهد، آن را به صورت رسمی معرفی کند. افشای تصاویر رسمی می‌تواند خود باعث چنین اقدامی از سوی این شرکت کره‌ای شود.  30 بهمن 1398
0 نظر
5.00
  1 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری