تست همراه اول

سرویس خبر
29 بهمن 1398 ساعت 14:09
0 نظر

 

تصاویر رسمی کیا سورنتو 2021 به یک خودروی جذاب اشاره می‌کنند

در حالی که کیا سورنتو 2021 ماه آینده میلادی به صورت رسمی معرفی می‌شود، شرکت کیا تصاویر رسمی آن را منتشر کرده است.

کیا به صورت رسمی اعلام کرده نسل جدید خودروی شاسی بلند سورنتو را در نمایشگاه خودروی ژنو 2020 معرفی می‌کند. با وجود چنین موضوعی، برای آشنایی با طراحی ظاهری و همچنین کابین آن نباید تا ماه آینده میلادی صبر کنیم. به تازگی تصاویر رسمی نسل چهارم کیا سورنتو منتشر شده است. با توجه به این تصاویر، نسل جدید این خودرو در مقایسه با مدل کنونی خود تغییرات زیادی را تجربه کرده است. علاوه بر طراحی جدید بدنه و کابین، پلتفرم آن نیز تغییر کرده است.

اوایل ماه جاری میلادی تصاویر جاسوسی این خودروی کره‌ای در اختیار رسانه‌ها قرار گرفت که البته آن را بدون هیچ گونه پوشش محافظی به نمایش می‌گذاشت. کیا سورنتو 2021 به طراحی اسپرت‌تری در مقایسه با گذشته مجهز شده و در جلوی آن شاهد استفاده از جلو پنجره موسوم به پوزه ببر هستیم. در اطراف جلو پنجره نسل جدید کیا سورنتو چراغ‌های LED باریکی قرار گرفته‌اند و ظاهر زیبایی به آن بخشیده‌اند. کیا اعلام کرده کاپوت این خودرو در مقایسه با نسل کنونی ابعاد بزرگتری دارد. در بخش پشتی با چراغ‌های جدیدی روبه‌رو می‌شویم.

علاوه بر طراحی ظاهری، کابین نسل جدید کیا سورنتو نیز تغییرات زیادی را تجربه کرده است. این خودروی کره‌ای در مقایسه با گذشته لوکس‌تر به نظر می‌رسد و همچنین بر اساس اعلام شرکت کیا، فضای بیشتری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این خودروی 7 سرنشینه دارای فضای حمل بار حجیمی است. کیا برای این خودروی جدید کیلومترشمار دیجیتال با نمایشگر 12.3 اینچی به همراه نمایشگر 10.25 اینچی لمسی برای سیستم سرگرمی و اطلاعات درنظر گرفته است.

کیا اعلام کرده نسل جدید سورنتو تبدیل به پیشرفته‌ترین خودروی تولیدی آن می‌شود، البته اطلاعات خاصی در این زمینه منتشر نشده است. دسته دنده جای خود را به یک سلکتور چرخان داده که در بخش زیرین آن، یک سلکتور دیگر برای انتخاب حالت‌های رانندگی به چشم می‌خورد که البته در مقایسه با سلکتور دنده، ابعاد کوچکتری دارد. کیا برای سیستم تهویه مطبوع، دکمه‌های جداگانه درنظر گرفته است. دریچه‌های هوا به صورت عمودی طراحی شده‌اند.

کیا سورنتو 2021 به صورت رسمی در نمایشگاه خودروی ژنو 2020 در تاریخ 3 مارس رونمایی خواهد شد. انتظار می‌رود مدت کوتاهی پس از معرفی، شاهد آغاز فروش آن در کشور کره جنوبی باشیم. احتمالا در ماه‌های آینده و پیش از پایان سال جاری میلادی، خریداران در کشورهای دیگر به آن دسترسی پیدا می‌کنند.  29 بهمن 1398
0 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری