تست همراه اول

سرویس خبر
21 بهمن 1398 ساعت 18:22
0 نظر

 

بنر معرفی آنر 9x لایت لو رفت!

شهرت بالای Honor 9X مسئولان این برند را به فکر ساخت نسخه لایت آن انداخته است.

اگر پیگیر اخبار دنیای تکنولوژی باشید، مطمئنا می‌دانید که گوشی هوشمند آنر 9x با اقبال عمومی خوبی مواجه شد و همین موضوع، مسئولان این برند را بر آن داشته تا به فکر توسعه نسخه لایت آن نیز بیوفتند.

امروز در رسانه‌های خبری شاهد افشای پوستر معرفی Honot 9X Lite بودیم. عبارت XTRAORDINARY PHOTOGRAPHER حاکی از آن است که با یک دوربین با کیفیت روبرو هستیم. در زیر این عبارت، واژه DUAL CAMERA درج شده که نشان از دوگانه بودن دوربین این دستگاه دارد.


 

آنر 9X لایت موفق شده تا تأییدیه گوگل پلی را نیز کسب کند. دوربین 48 مگاپیکسلی این محصول، مطمئنا بازخورد خوبی را از خود بر جای خواهد گذاشت. سه مدل نامبر نیز، در وبسایت گوگل برای Honor 9X Lite عنوان شده است:

  • JSN-L21
  • JSN-L22
  • JSN-L23

به نظر می‌رسد که مسئولان آنر، از همان پردازنده کایرین 710F که روی آنر 9X دیده بودیم، استفاده خواهند کرد. اضافه شدن این محصول به صفحه رسمی گوگل، می‌تواند نشان از موجود شدن آن در بازار آمریکا و همچنین قابلیت استفاده از خدمات و اپلیکیشن‌های گوگل را فراهم کند.


 

اما این‌ها تماما حدسیاتی است که توسط اهالی دنیای تکنولوژی مطرح شده است. لذا باید تا روز موعود و زمان معرفی محصول یاد شده منتظر بمانیم و ببینیم که چه سرانجامی در انتظار آن خواهد بود.  21 بهمن 1398
0 نظر
3.00
  1 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری