سرویس خبر
14 بهمن 1398 ساعت 17:01
8 نظر

 

تماشا کنید: قابلیت پارک هوشمند سوناتا 2020

کمپانی هیوندای در آخرین ویدئوی منتشر شده، قابلیت پارک هوشمند خودروی سوناتا 2020 را به معرض نمایش گذاشته است.

رویداد Super Bowl با تمام اتفاقات و رونمایی‌های جدید، شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد. کمپانی Hyundai یکی از شرکت کنندگان این رویداد به حساب می‌آید. اما مسئولان هیوندای حدودا یک هفته پیش از موعد مقرر، با یک تیزر ویدئویی از ویژگی پارک هوشمند سوناتا 2020 با نام Remote Smart Parking System، اهالی دنیای خودروهای جدید و طرفداران برند Hyundai را سورپرایز کرده‌اند.

به کمک ویژگی Remote Smart Parking Assist که به اختصار با عنوان RSPA از آن یاد می‌شود، رانندگان قادر خواهند بود تا با خارج شدن از خودرو و فشار یک دکمه، به سوناتا 2020 خود دستور دهند تا به صورت خودکار به محل پارک رفته یا از آن خارج شود. در مقایسه با Tesla Smart Summon، این قابلیت با محدودیت‌هایی همراه بوده، اما از نظر تئوری شباهت بسیار زیادی به آن خواهد داشت.

در این کلیپ ویدئویی، از این قابلیت با نام Smaht Pahk یاد می‌شود و افراد حاضر در آن، بارها و بارها این کلمه را بر زبان می‌آورند. راننده خودروی سوناتا 2020 آبی رنگ در حالی که به یک محل پارکینگ تنگ می‌رسد، از خودرو پیاده شده و باقی کارها را با فشردن یک دکمه، به محصول جدید هیوندای می‌سپارد.

بیش از این، کلیپ ویدئویی را اسپویل نکرده و از شما دعوت می‌کنیم تا آن را مشاهده کنید:

 

از آنجا که مسئولان هیوندای، ویژگی RSPA را بسیار هایلایت کرده و تبلیغات زیادی حول آن را قرار است که منتشر نمایند، اما بد نیست بدانید که این ویژگی برای اولین بار روی محصولات این شرکت قرار نگرفته است. این قابلیت اولین بار روی خودروی Nexo که به صورت محدود عرضه شد، قرار گرفته بود.

13 سنسور مختلف که در قسمت‌های مختلف بدنه سوناتا 2020 قرار گرفته است، این اطمینان را به شما خواهد داد که به هیچ عنوان، هنگام اجرای قابلیت Remote Smart Parking Assist، خودروی شما به اشیاء اطراف خود برخورد نخواهد کرد. البته بد نیست بدانید که برای اجرای این ویژگی، شخص راننده باید در نزدیکی خودرو حضور داشته باشد.

نظر شما در مورد این قابلیت چیست؟  14 بهمن 1398
8 نظر
5.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری