تست همراه اول

سرویس خبر
2 بهمن 1398 ساعت 20:20
0 نظر

 

نسخه محدود Honor MagicWatch 2 معرفی شد؛ بررسی قابلیت‌ها

نسخه Limited Edition ساعت هوشمند آنر مجیک واچ 2 با طراحی جدید معرفی شد.

در بررسی‌های صورت گرفته توسط وب‌سایت‌های مختلف، مجیک واچ 2 عملکرد بسیاری خوبی از خود نشان داد. حال برند Honor تصمیم گرفته تا نسخه Limited Edition این ساعت هوشمند محبوب را روانه بازار کند.

این محصول با بند‌های رنگی، حاشیه‌های کمتر و تم‌های اختصاصی که توسط افرادی سرشناس در حوزه هنر و طراحی ساخته شده، زیبایی دوچندانی به شخص استفاده کننده می‌بخشد.

تا به این لحظه، واچ فیس‌های اختصاصی و جذابی در اپلیکیشن Health هوآوی یافت می‌شد، اما از فوریه 2020، ظاهرا باید انتظار اضافه شدن 85 واچ فیس جدید را داشته باشیم. مسئولان آنر این واچ فیس‌ها را از میان 1400 واچ فیس طراحی شده در مسابقه جهانی Honor Global Watch Face Design انتخاب کرده‌اند.

آقای George Zhao مدیر عامل کمپانی آنر در اظهارات خود به این موضوع اشاره کرده است که آنها قصد دارند تا فعالیت خود در حوزه مد و فشن را افزایش دهند. ساعت هوشمند MagicWatch 2 نسخه Limited Edition را می‌توان آغازگر این راه به حساب آورد، مسیری که اپل با تولید اپل واچ، مدت هاست که وارد آن شده و کمپانی Honor نیز قصد دارد تا با کوپرتینویی‌ها وارد رقابت شود.

طراحی این محصول بسیار شگفت انگیز و دلربا است، اما متأسفانه هنوز تاریخ دقیقی برای زمان عرضه آن عنوان نشده است. مدل 42 و 46 میلیمتری این محصول در حال حاضر با قیمت‌های 150 و 160 پوندی، آماده خرید هستند.  2 بهمن 1398
0 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری