تست همراه اول

سرویس خبر
7 دی 1398 ساعت 10:13
0 نظر

 

فولکس واگن چندین نام تجاری جدید ثبت کرد

فولکس واگن به تازگی نام‌های تجاری جدید به ثبت رسانده است که نام برخی از خودروهای آینده آن را مشخص می‌کند.

فولکس واگن سال آینده میلادی دوران شلوغی را سپری خواهد کرد. این شرکت قصد دارد در سال 2020 از 34 خودروی جدید رونمایی کند. بسیاری از این محصولات، کراس‌اوور و خودروی شاسی بلند خواهند بود. یکی از این خودروها، فولکس واگن Nivus بوده که فروش آن در سه ماهه دوم سال آینده میلادی در کشور برزیل آغاز شده و در سال 2021 وارد بازارهای اروپایی می‌شود. به تازگی چندین نام تجاری جدید توسط این شرکت آلمانی به ثبت رسیده که VW Vortex آن‌ها را در اختیار رسانه‌ها قرار داده است. این اطلاعات نام احتمالی سه خودروی آینده فولکس واگن را مشخص می‌کند.

اولین نام تجاری، T-Sport است که به نظر می‌رسد مربوط به یک کراس‌اوور باشد. در گذشته فولکس واگن از خودروهای T-Cross و T-Roc رونمایی کرده است. پیش از اعلام نام رسمی خودروی Nivus، شایعات از آن با نام T-Sport یاد کرده بودند. با توجه به این موضوع، مشتاق هستیم بدانیم فولکس واگن کدام خودروی جدید خود را با نام T-Sport وارد بازار می‌کند. این احتمال وجود دارد که فولکس واگن Nivus با نام T-Sport در کشورهای اروپایی به فروش برساند.

مدل بعدی، T-Coupe نام دارد. همانطور که می‌توان از نام این خودرو حدس زد، با یک کوپه روبه‌رو هستیم. احتمالا فولکس واگن به دنبال توسعه یک کراس‌اوور کوپه از خودروهای کنونی خود است که باعث ایجاد ارتباط میان فولکس واگن اطلس و اطلس کراس اسپرت می‌شود. آخرین نام تجاری ثبت شده، T-Go است. این احتمال وجود دارد که T-Go یک کراس‌اوور اقتصادی باشد. شاید این محصول نسخه تجاری خودروی مفهومی تیگوان باشد که در سال 2012 معرفی شد. در گذشته شایعات از این خودرو با نام T-Track یاد کرده بودند؛ بنابراین نمی‌توان چندان به چنین ایده‌ای دلخوش بود.

انتظار می‌رود اکثر محصولات جدید فولکس واگن در سال آینده میلادی با پلتفرم MQB توسعه یافته باشند. این پلتفرم می‌تواند برای توسعه شمار مختلفی از خودروها در کلاس‌های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. برای مثال خودروی کوچکی مانند فولکس واگن پولو و همچنین خودروی بزرگ SMV مخصوص بازارا چین با طول 5.1 متر با این پلتفرم تولید شده است.  7 دی 1398
0 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری