جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
1 دی 1398 ساعت 14:19
0 نظر

 

عرضه موتورولا ریزر 2019 به‌دلیل استقبال زیاد کاربران به‌تعویق افتاد

شرکت موتورولا در بیانیه‌ای اعلام کرده که به دلیل استقبال بی‌نظیر کاربران از گوشی تاشوی جدید این شرکت، آن‌ها مجبورند عرضه این تلفن هوشمند را به تعویق بیندازند.

تلفن‌های هوشمند و تاخیر در عرضه آن‌ها دو عبارتی هستند که در سال جاری پیوندی ناگسستنی پیدا کرده‌اند. سامسونگ گلکسی فولد را به خاطر مشکلات طراحی دیرتر روانه بازار کرد. هواوی میت ایکس را ماه‌ها بعد به دست کاربران رساند. حالا نوبت به موتورولا رسیده است.

موتورولا حدود یک ماه پیش موبایل ریزر خود را با طراحی جدید و تاشو معرفی کرد تا رسما وارد رقابت در بازارهای گوشی‌های منعطف شود. از واکنش‌های اولیه هم به نظر می‌رسdد که کاربران از این گوشی خوششان آمده است. حالا موتورولا می‌گوید به دلیل همین استقبال گسترده مجبور است عرضه ریزر ۲۰۱۹ را به تعویق بیندازد.

این شرکت اکنون در بیانیه‌ای گفته است:

نسخه جدید موتورولا ریزر از زمان معرفی در ماه نوامبر با شور و اشتیاق بی‌نظیری از سوی مصرف‌کنندگان مواجه شده است. میزان تقاضا بسیار زیاد بوده و در نتیجه موجودی به سرعت به پایان رسیده است.

موتورولا تصمیم گرفته پیش‌فروش و زمان‌بندی عرضه ریزر را اصلاح کند تا بهتر بتواند به نیاز مصرف‌کنندگان پاسخ دهد. ما در تلاشیم تا موجودی لازم را شناسایی و زمان‌بندی مطمئن برای عرضه ریزر را مشخص کنیم.

انتظار نداریم تغییر قابل توجهی نسبت به زمان‌بندی اولیه عرضه ایجاد شود.

با این حساب، به نظر می‌رسد این تاخیر به اندازه تاخیر گلکسی فولد و میت ایکس طولانی نخواهد بود. اما فعلا تاریخی برای عرضه این گوشی هوشمند منعطف اعلام نشده است. پیش‌تر قرار بود ریزر ۲۰۱۹ با قیمت ۱۵۰۰ دلار در تاریخ ۹ ژانویه (۱۹ دی) وارد فروشگاه‌ها شود.  1 دی 1398
0 نظر
5.00
  1 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری