جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
25 آذر 1398 ساعت 12:30
0 نظر

 

قابلیت ضبط و پخش صدای پیکسل 4 توسط DxOMark بررسی شد

مرجع بررسی DxOMark با بررسی قابلیت‌های ضبط و پخش صدا در پرچمدار جدید گوگل یعنی پیکسل 4 بالاخره رده‌بندی این تلفن هوشمند را مشخص کرد.

پیکسل ۴ گوگل بالاخره پس از ارزیابی‌ها و بررسی‌های جامع DxOMark توانست در جایگاه پنجم بهترین دستگاه‌های ضبط و پخش صدا قرار بگیرد. این مرجع پیش‌تر دوربین پیکسل ۴ را بررسی و ایراداتی را به آن وارد کرده بود.

مجموع امتیاز پیکسل ۴ در بخش صدا ۶۸ است که آن را با فاصله کمی پایین‌تر از Asus ROG Phone II و آیفون ۱۱ پرو مکس قرار می‌دهد. این گوشی در قسمت پخش صدا با برخورداری از باس قدرتمند نمره خوبی کسب کرده، هرچند DxOMark متذکر می‌شود که به نظر آن‌ها این گوشی هنوز در مقایسه با موبایل‌های برتر بازار جای پیشرفت دارد.

پیکسل ۴ در بخش قابلیت‌های ضبط به واسطه برخورداری از سطوح ضبط منسجم و عاری از اعوجاج مورد تحسین قرار گرفته است. پرچمدار جدید گوگل در هنگام ضبط ویدیو دریافت صدای بسیار خوبی دارد و از نظر فضای صدا مطلوب عمل می‌کند. با این حال، صدای ضبط‌شده از سوژه‌ها و صداهای غیرطبیعی پس‌زمینه تاثیر می‌پذیرد.

DxOMark در انتهای بررسی خود می‌گوید پیکسل ۴ برای کاربران عادی نتیجه‌ای به دست می‌آورد که فراتر از انتظارات است.  25 آذر 1398
0 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری