جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
8 آذر 1398 ساعت 14:13
2 نظر

 

هوآوی همچنان به تصاحب جایگاه سامسونگ فکر می‌کند

موسس هوآوی اخیرا در مصاحبه‌ای اعلام کرده که علی‌رغم تحریم‌های آمریکا، آن‌ها همچنان به فکر تصاحب جایگاه سامسونگ به عنوان برترین شرکت بازار موبایل هستند.

هوآوی با توجه به تحریم‌های آمریکا ماه‌های سخت و پرهیاهویی را در سال ۲۰۱۹ پشت سر گذاشت. این تحریم‌ها موجب شد هوآوی نتواند از نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای آمریکایی از جمله سرویس‌های گوگل در اندروید استفاده کند. با این حال، علی‌رغم این محدودیت بزرگ، رن ژنگفی، موسس هوآوی، همچنان نسبت به آینده این شرکت بسیار خوشبین است.

ژنگفی در گفتگو با سی‌ان‌ان در پاسخ به این که آیا هوآوی بدون گوگل می‌تواند رده اول بازار موبایل را تصاحب کند، گفت:

فکر نمی‌کنم این مسئله مشکلی به حساب بیاید، اما زمان لازم است. وقتی می‌گویم زمان لازم است، به بازارهای خارجی اشاره می‌کنم، چون سال آینده و سال بعد از آن به بازارهای خارجی باز خواهیم گشت.

موسس هوآوی گفت آن‌ها مشغول کار روی نقشه‌ای جایگزین در مقیاس بسیار گسترده هستند تا در صورتی که گوگل نتواند از دولت آمریکا مجوز بگیرد، از آن استفاده کنند. البته قابل انکار نیست که اکوسیستم AppGallery با کمبود اپلیکیشن‌های ضروری مواجه است، و امیدواریم که این شرکت مجبور به روی آوردن به راهکاری کاملا درون-سازمانی نشود.

با وجود تحریم‌های آمریکا، هوآوی در سه فصل مالی نخست امسال رشد سالانه ۲۴.۴ درصدی را تجربه کرده است. این شرکت همچنین در این بازه زمانی توانسته میزان فروش تلفن‌های هوشمند خود را در مقایسه با سال گذشته ۲۶ درصد افزایش دهد.

با این حال، جزئیات زیادی پیرامون عملکرد هوآوی در سه‌ماهه سوم امسال در دسترس نیست. این شرکت چند وقت پیش سری میت ۳۰ را معرفی کرد که در بسیاری از بازارهای غربی عرضه نشد. با این حساب، تمام چشم‌ها به گزارش سه‌ماهه چهارم این شرکت دوخته شده تا بتوانیم دیدگاه بهتری نسبت به تاثیرات تحریم بر این کمپانی داشته باشیم.

آیا فکر می‌کنید هوآوی همچنان بدون گوگل می‌تواند به عملکرد موفق خود و تصاحب جایگاه سامسونگ ادامه دهد؟ لطفا نظرات خود را با ما و کاربران جی‌اس‌ام در میان بگذارید.  8 آذر 1398
2 نظر
5.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری