سرویس خبر
3 آذر 1398 ساعت 11:25
6 نظر

 

آپدیت جدید اندروید 10 برای گلکسی اس 10 منتشر شد

سامسونگ ساعاتی پیش آپدیت بتای جدید اندروید 10 را برای سری گلکسی اس 10 منتشر کرد تا بخشی از مشکلات اساسی این سیستم عامل را برطرف کند.

سامسونگ در چند وقت اخیر در زمینه انتشار آپدیت‌های نرم‌افزاری بسیار فعال بوده و حالا نوبت به نسخه بتای دیگری از آپدیت اندروید ۱۰ برای سری گلکسی اس ۱۰ رسیده است. این به‌روزرسانی هفتمین آپدیت بتای اندروید ۱۰ است که حالا با شماره نسخه G97*U1UEU2ZSKL و G97*NKSU3ZSKL به ترتیب در اختیار کاربران آمریکایی و کره‌ای قرار گرفته است.

این بتا ظاهرا چند مشکل اساسی را حل می‌کند. مثلا در آخرین نسخه اندروید ۱۰ ایرادی به نام «مشکل ریست دستگاه» وجود داشت که در واقع باعث می‌شد صفحه خانگی دستگاه کرش کند. می‌توانید سایر مشکلاتی را که در این آپدیت رفع می‌شود در تصویر زیر مشاهده کنید. با توجه به ماهیت اصلاحات این به‌روزرسانی، احتمال می‌دهیم که این آپدیت برای کاربران سایر کشورها هم منتشر شود. با این حال در زمان نگارش این مطلب فعلا در سایر کشورها خبری از این آپدیت نیست.

برای نصب این به‌روزرسانی می‌توانید به بخش Settings > Software Update بروید و گزینه Download and Install را انتخاب کنید. حجم آپدیت مذکور بسته به دستگاه و کشور شما چیزی حدود ۱۳۰ تا ۲۰۰ مگابایت خواهد بود.  3 آذر 1398
6 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری