تست همراه اول

سرویس خبر
6 آذر 1398 ساعت 16:28
726 نظر

 

برقراری اینترنت همراه در ۱۸ استان کشور (آخرین وضعیت اتصال به اینترنت)

از لحظاتی پیش و بنا بر گزارش کاربران، اینترنت همراه در بعضی مناطق کشور به حالت عادی بازگشته است. به نظر می‌رسد ادامه‌ی دسترسی به اینترنت در سایر مناطق کشور نیز در حال انجام است.

۲ آذر ۹۸: از ۱۰۰ ساعت پیش و بنا بر تصمیم شورای عالی امنیت ملی، دسترسی به اینترنت محدود به سایت‌ها و سرورهای داخلی ایران شده بود که به نظر می‌رسد این محدودیت در بعضی از مناطق و تامین‌کنندگان خدمات اینترنت به پایان رسیده است. گزارش‌ها حاکی از آن است که در حال حاضر تمامی دانشگاه‌های کشور و همچنین استان‌های هرمزگان، یزد، کرمان، کرمانشاه، فارس و برخی نقاط تهران موفق به اتصال به اینترنت شده‌اند. در صورتی که اینترنت شما به حالت عادی بازگشته، نوع اتصال خود (ADSL، TD-LTE- Mobile Data) و محل اتصال خود را در بخش نظرات قرار دهید. 

به روزرسانی ۶ آذر ۹۸: دسترسی به اینترنت همراه در ۱۸ استان کشور برقرار شده است. این استان‌ها به ترتیب تهران، مرکزی، قم، قزوین، کهگیلویه و بویراحمد، آذربایجان شرقی، هرمزگان، بوشهر، خراسان جنوبی، گلستان، سمنان، چهارمحال بختیاری، همدان ،اردبیل، زنجان، یزد و ایلام بوده است.

به روزسانی ۲ آذر ۹۸: بنا به گزارش‌های رسمی، اینترنت ثابت خانگی در استانهای خراسان شمالی، خراسان جنوبی، گلستان،سمنان، یزد، همدان، چهارمحال و بختیاری،اردبیل، زنجان و ایلام به حالت عادی بازگشته است. همچنین بنابرگزارش Netblocks در حال حاضر سطح دسترسی در ایران به ۲۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

به روزرسانی 2 آذر ساعت 15:00: بنابر خبرهایی که منتشر شده اینترنت خانگی به سرعت در مناطق مختلف در حال اتصال است و آمار نت بلاکس هم نشان از این موضوع دارد. اینترنت موبایل هم بنابر خبرها تا فردا یکشنبه 3 آذر متصل می‌شود.

 

   6 آذر 1398
726 نظر
2.84
  165 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری