جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
25 آبان 1398 ساعت 18:28
1 نظر

 

هوآوی به خاطر تحریم‌های آمریکا 268 میلیون دلار به کارکنان خود پاداش خواهد داد

بر اساس یادداشتی که به‌تازگی از امور داخلی هوآوی لو رفته است، این شرکت بودجه‌ای 268 میلیون دلاری در نظر گرفته تا به کارکنانی که در دوران تحریم همراه این شرکت بوده‌اند پاداش بدهد.

۲۰۱۹ مطمئنا سال سختی برای هوآوی بود، چرا که با اعمال تحریم‌های آمریکا این شرکت نتوانست به‌راحتی به نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای مورد نیاز محصولات خود دسترسی داشته باشد. ولی با وجود تمام این مشکلات، این غول بزرگ چینی موفق شد در بسیاری از بخش‌های کسب و کار خود موفق عمل کرده و حتی وضعیت آن‌ها را ارتقا ببخشد.

حالا هوآوی به پاس تلاش بسیار زیاد کارکنان خود می‌خواهد مبلغی معادل ۲۸۶ میلیون دلار را صرف اهدای پاداش و مزایا به ۱۹۰ هزار نفر از اعضای این شرکت در ۱۷۰ کشور از نقاط مختلف دنیا کند. بر اساس یادداشتی که اخیرا از امور داخلی این شرکت لو رفته، تمام کارکنان هوآوی که رده‌بندی بالاتر از سطح C دارند و ناقض قوانین امنیتی این کمپانی نبوده‌اند، پاداشی برابر حقوق پایه خود در ماه اکتبر دریافت می‌کنند.

هرچند محصولات جدید هوآوی به‌تازگی با مشکلاتی در زمینه عرضه بین‌المللی مواجه شده‌اند، اما عملکرد آن‌ها در بازار داخلی چین فراتر از انتظارات بوده است. این شرکت اخیر در گزارش سه‌ماهه سوم سال ۲۰۱۹ نشان داد که همچنان از نظر فروش تلفن‌های هوشمند دومین شرکت بزرگ دنیاست و میزان رشد سالیانه ۲۸ درصدی دارد.

همان طور که قبلا به اطلاع شما رساندیم، وزارت بازرگانی ایالات متحده به‌زودی احتمالا مجوزهای ویژه‌ای برای همکاری شرکت‌های آمریکایی با هوآوی صادر خواهد کرد. این اتفاق مطمئنا خبر خوبی برای هوآوی است، اما باید صبر کنیم و ببینیم که آیا شرکت‌های بزرگ و حائز اهمیتی مثل گوگل مجوز همکاری مجدد با این غول بزرگ چیزی را دریافت خواهند کرد یا خیر.  25 آبان 1398
1 نظر
3.80
  5 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری