تست همراه اول

سرویس خبر
20 آبان 1398 ساعت 16:29
1 نظر

 

پتنت جدید شیائومی گوشی منعطفی با دوربین سلفی پنج‌گانه را نشان می‌دهد

اخیرا پتنتی از سوی شرکت شیائومی منتشر شده که در آن گوشی تاشویی را می‌بینیم که دارای دوربین سلفی پنج‌گانه‌ای است که از مکانیزم پاپ‌آپ استفاده می‌کند.

شیائومی هفته گذشته Mi CC9 Pro و Mi Note 10 را با دوربین عقب پنج‌گانه معرفی کرد تا این گوشی‌ها با احتساب دوربین سلفی مجموعا شش سنسور داشته باشند. اما اگر پنج سنسور دوربین عقب به بخشی سلفی بیایند چه می‌شود؟ پاسخ این سوال در طرحی به چشم می‌خورد که در جدیدترین پتنت شیائومی وجود دارد.

بر اساس پتنتی که در تاریخ ۸ نوامبر منتشر شده است، دستگاه منعطفی را می‌بینیم که دوربین سلفی پنج‌گانه با مکانیزم پاپ‌آپ دارد. این تلفن هوشمند دارای نمایشگری است که به سمت داخل تا می‌شود و بسته به این که دستگاه را چگونه در دست بگیرید، می‌توانید از این دوربین پنج‌گانه به عنوان دوربین جلو یا عقب استفاده کنید.

وقتی دستگاه را باز می‌کنید، دوربین در سمت چپ بدنه قرار می‌گیرد که ضخامت بیشتری دارد و میزبان باتری و سایر قطعات اصلی این تلفن هوشمند است. البته نباید فراموش کنیم که این طرح در حال حاضر صرفا یک پتنت است و ممکن است هرگز یا به این زودی‌ها محصولی با این شمایل را نبینیم.

شیائومی هنوز وارد بازار گوشی‌های تاشو نشده ولی قبلا پروتوتایپی از دستگاه منعطف آن‌ها را دیده بودیم. این شرکت در ماه دسامبر از دستگاه متفاوتی به نام می میکس آلفا رونمایی کرد که استفاده جدیدی از پنل‌های منعطف داشت. نمایشگر می میکس آلفا به دور بدنه این گوشی چرخیده و تقریبا تمام سطح خارجی آن را (به جز بخش مربوط به دوربین) پوشانده است.  20 آبان 1398
1 نظر
5.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری