سرویس خبر
18 آبان 1398 ساعت 14:34
0 نظر

 

قیمت هیوندای Venue مدل 2020 مشخص شد

قیمت هیوندای Venue مدل 2020 از سوی سازنده آن اعلام شد. این کراس‌اوور با قیمت پایه 17,250 دلار وارد بازار می‌شود.

در بهار 2019 شرکت هیوندای از کراس‌اوور کامپکت خود، Venue در نمایشگاه خودروی نیویورک برای رانندگان در ایالات متحده آمریکا رونمایی کرد. این خودرو از طراحی متفاوتی بهره می‌برد و به تجهیزات استاندارد مناسبی مجهز شده‌اند. حال هیوندای تصمیم گرفته پس از چندین ماه، قیمت این خودرو را اعلام کند. قیمت هیوندای Venue مدل 2020 در نسخه پایه برابر با 17,250 دلار است که البته باید هزینه حمل به مقصد 1,095 دلاری را نیز به آن اضافه کرد. با توجه به این موضوع، این کراس‌اوور کره‌ای با قیمت پایه 18,345 دلار به فروش می‌رسد.

هیوندای قیمت مناسبی را برای کراس‌اوور کوچک خود در نظر گرفته است. تریم پایه هیوندای Venue مدل 2020، SE از جعبه دنده 6 سرعته دستی بهره می‌برد؛ با این حال به تجهیزات استاندارد زیادی مجهز شده است. تجهیزات رفاهی استاندارد این کراس‌اوور را صفحه نمایش 8 اینچی لمسی برای سیستم سرگرمی و اطلاعات با قابلیت پشتیبانی از اپل کارپلی و اندروید Auto، دکمه‌های موجود روی فرمان و چراغ‌های خودکار تشکیل می‌دهند. این خودرو در زمینه امنیت نیز عملکرد مناسبی دارد.

هیوندای Venue به صورت استاندارد دارای سیستم امنیتی اسمارت سنس هیوندای است که شامل سیستم‌های رایج کنترل کشش و پایداری می‌شود. SmartSense هیوندای ویژگی‌های دیگری مانند سیستم جلوگیری از تصادف به همراه ترمز خودکار در مواقع اضطراری و سیستم شناسایی عابر پیاده را نیز در اختیار راننده قرار می‌دهد که برای یک خودرو با قیمتی کمتر از 20 هزار دلار بی‌نظیر است.

در صورتی که علاقه‌ای به جعبه دنده دستی ندارید، هیوندای برای شما گیربکس خودکار CVT در نظر گرفته است. تریم SE همراه با گیربکس CVT قیمتی برابر با 18,450 دلار دارد که خبر از ارزش خرید بالای آن می‌دهد. تریم بالاتر این خودرو، SEL دارای قیمت پایه 19,150 دلار است. در این تریم می‌توانید برای خودروی خود پکیج سفارش دهید که تجهیزات مناسبی را در اختیار شما قرار می‌دهند. این پکیج‌ها ویژگی‌هایی مانند چرم کابین، سیستم گرمکن صندلی‌ها و سیستم‌های امنیتی مانند شناسایی نقاط کور را در اختیار خریداران قرار می‌دهند. تریم SEL همراه با پکیج Convenience و Premium با قیمت پایه 22,050 دلار به فروش می‌رسد. هیوندای ونیو 2020 اواخر این ماه وارد بازار ایالات متحده آمریکا خواهد شد.  18 آبان 1398
0 نظر
5.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری