تست همراه اول

سرویس خبر
13 آبان 1398 ساعت 16:02
5 نظر

 

با سایپا کوییک R و تفاوت‌های آن با کوییک عادی آشنا شوید

در جدیدترین شرایط فروش سایپا، یک خودروی جدید به چشم می‌خورد. سایپا کوییک R جدیدترین محصول این شرکت بوده که نسبت به نسخه استاندارد آن تفاوت‌هایی دارد. در ادامه شما را بیشتر با سایپا کوییک آر آشنا می‌کنیم.

سایپا دیروز فروش 12 محصول خود را آغاز کرد. در این طرح فروش خودروهای زیادی وجود داشتند؛ با این حال یکی از آن‌ها توجه علاقه‌مندان به صنعت خودرو را به خود جلب کرد. این خودرو که سایپا کوییک R نام دارد، در مقایسه با نسخه استاندارد آن تغییراتی را تجربه کرده است. شاید جالب باشد بدانید که سایپا کوییک آر در شرکت پارس خودرو به تولید می‌رسد.

در حالی که سایپا و پارس خودرو اطلاعات کاملی از این خودرو منتشر نکرده‌اند، مدیر عامل پارس خودرو، علی شیخ‌زاده توضیحاتی کوتاه در رابطه با این خودرو داده است. آقای شیخ‌زاده اعلام کرده است:

با وجود اینکه محصول کوییک به‌تازگی در گروه خودروسازی سایپا تولید و عرضه شده، اما باتوجه به بازخوردهای مناسبی که از مشتریان دریافت شده و همچنین تاکید تیم مدیریتی جدید سایپا بر افزایش رضایتمندی مشتریان، مدل جدیدی از این خودرو در شرکت پارس خودرو تولید خواهد شد. ازآنجا که خودرو کوییک به دلیل شرایط ظاهری مورد استقبال جوانان و بانوان قرار گرفته، در مدل جدید تغییراتی در رنگ‌های بیرونی و داخلی این خودرو ایجاد شده تا به جذابیت ظاهری آن افزوده شود.

به دلیل نگاه سرمایه‌ای به خودرو در سالیان گذشته، «سفید» رنگ غالب در خودروهای کشور بوده است اما گروه خودروسازی سایپا در ادامه روند جدید و تحول‌گرای خود تصمیم گرفته است تا محصول کوییک را علاوه بر رنگ‌های معمول، با مدل‌های دو رنگ در بدنه خارجی و تریم داخلی نیز تولید و عرضه کند. البته به جز تغییر رنگ در بدنه بیرونی و تریم داخلی کوییک آر نسبت به کوییک، برخی آپشن‌ها مانند رینگ آلومینیومی نیز به این خودرو اضافه شده تا به جذابیت ظاهری آن کمک کند.

در شرایط فروش سایپا از عبارت کوییک دنده‌ای دو رنگ (Quick R) استفاده شده، بنابراین انتظار می‌رود تغییرات اصلی این خودرو تنها مربوط به همان رنگ آن باشد. در گذشته شرکت‌های مطرح در جهان نسخه‌های مخصوص خودروهای خود را با پسوندهای مختلف روانه بازار کرده‌اند که البته این محصولات از نظر ظاهری و همچنین عملکرد فنی تغییرات زیادی نسبت به نسخه استاندارد خود داشته‌اند. از آنجایی که صنعت خودروی ایران هیچ شباهتی به صنعت خودرو در جهان ندارد، نباید منتظر چنین رویه‌ای در سایپا کوییک آر باشیم.

احتمالا سایپا تنها با تغییر رنگ این خودرو و همچنین تغییراتی در کابین آن، قصد دارد کوییک R را با قیمت گزافی به فروش برساند. انتظار می‌رود در آینده مشخصات کامل خودروی کوییک R به همراه قیمت آن در اختیار رسانه‌ها قرار بگیرد.  13 آبان 1398
2340 بازدید
5 نظر
2.20
  10 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری