تست همراه اول

سرویس خبر
13 آبان 1398 ساعت 14:33
0 نظر

 

رندر تبلت قدرتمند هوآوی با دوربین سلفی حفره‌ای لو رفت

ایوان بلس در گزارش جدید خود رندری از تبلت بعدی هوآوی را منتشر کرده که نمایشگری با دوربین سلفی حفره‌ای دارد. گفته می‌شود که این تبلت سخت‌افزار قدرتمندی خواهد داشت و می‌تواند رقیب آیپد پرو باشد.

این روزها بازار تبلت جذابیت چندانی ندارد، اما به‌تازگی ترندی به سمت عرضه تبلت‌های حرفه‌ای با قدرت فراوان و کیبورد جداگانه شکل گرفته است. حالا به نظر می‌رسد که هوآوی هم آماده شده تا تبلتی از همین رده‌بندی را معرفی کند.

وبسایت 91mobiles و افشاگر معروف، ایوان بلس، تصویری را از تبلت جدید هوآوی منتشر کرده‌اند که در کنار آن کیبورد مغناطیسی و قلم هوشمند دیده می‌شود. انتظار داریم که اسم این تبلت احتمالا مدیاپد M7 یا میت‌پد پرو باشد.

طراحی این تبلت یادآور آیپد پرو و گلکسی تب اس ۶ سامسونگ است که البته یک تفاوت بزرگ در آن به چشم می‌خورد. رندرهای این تبلت دستگاهی را نشان می‌دهد که نمایشگری با دوربین سلفی حفره‌ای در آن دیده می‌شود. در نتیجه نسبت صفحه به بدنه این دستگاه بسیار بالا خواهد بود.

در پشت یا جلوی این تبلت حسگر اثر انگشت وجود ندارد، پس هوآوی احتمالا از حسگر زیر صفحه یا سیستم احراز هویت مبتنی بر تشخیص چهره استفاده کرده است. البته امیدواریم که مورد اول به حقیقت بپیوندد چون سیستم تشخیص چهره به خوبی حسگر اثر انگشت ایمن نیست.

فعلا صحبتی از مشخصات سخت‌افزاری این دستگاه به میان نیامده است، اما وبسایت 91mobiles می‌گوید که این تبلت دوربینی دوگانه خواهد داشت. امیدواریم که دستگاه مذکور فضای ذخیره‌سازی بالا و قدرت زیادی داشته باشد. این وبسایت معتقد است که تبلت جدید هوآوی سال آینده معرفی خواهد شد چون مدیاپد M6 همین چهار ماه پیش معرفی شده بود.

در انتها ذکر این نکته حائز اهمیت است که تبلت مذکور احتمالا فاقد خدمات گوگل پلی خواهد بود، مگر این که تا آن زمان چین و آمریکا به توافقی با هم برسند که موجب برداشته شدن تحریم‌ها از روی هوآوی شود.  13 آبان 1398
0 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری