تست همراه اول

سرویس خبر
12 آبان 1398 ساعت 16:09
0 نظر

 

احتمال رونمایی از بی‌ام‌و X8 در اواخر سال 2020

در ماه‌های گذشته شاهد انتشار چندین گزارش در رابطه با بی‌ام‌و X8 بودیم. گزارشی جدید به معرفی این خودرو در اواخر سال آینده میلادی اشاره می‌کند.

بی‌ام‌و در سال‌های اخیر استراتژی جالبی را دنبال می‌کند که بر اساس آن، ابعاد خودروهای خود و یا بخش‌هایی از آن‌ها را افزایش می‌دهد. گزارش‌ها به استفاده از جلو پنجره غول پیکر در نسل آینده بی‌ام‌و M3 و M4 اشاره می‌کنند. این شرکت در گذشته نه چندان دور از خودروی بی‌‌ام‌و X7 رونمایی کرد؛ با این حال اگر این خودروی شاسی بلند برای شما چندان بزرگ محسوب نمی‌شود، می‌توانید تا عرضه خودروی بی‌ام‌و X8 صبر کنید. به نظر می‌رسد این خودرو در راه است، البته هنوز این شرکت آلمانی چنین موضوعی را اعلام نکرده است. به تازگی گزارشی از سوی BMWBlog در فضای مجازی منتشر شده که تاریخ حدودی معرفی آن را مشخص می‌کند.

بر اساس این گزارش، بی‌ام‌و برای تولید این خودرو چراغ سبز نشان داده است. احتمالا بی‌ام‌و X8 اواخر سال 2020 و یا اوایل سال 2021 از راه می‌رسد. در حالی BMWBlog این تاریخ را اعلام کرده که هنوز معلوم نیست در این تاریخ با مدل مفهومی و یا تجاری آن ملاقات می‌کنیم. بی‌ام‌و معمولا پیش از معرفی محصول نهایی، تصمیم به رونمایی از نسخه مفهومی آن می‌گیرد. برای مثال این شرکت آلمانی در گذشته نه چندان از خودروی مفهومی Concept 4 رونمایی کرد. این خودرو خبر از سبک طراحی نسل آینده بی‌ام‌و سری 4 و بی‌ام‌و M4 می‌دهد. نسل کنونی بی‌ام‌و سری 3 بیش از یکسال پیش معرفی شد و تقریبا یکسال دیگر با ورود بی‌ام‌و M3 به بازار فاصله داریم.

بر اساس گزارش‌ها، بی‌ام‌و X8 با کد داخلی G09 در حال توسعه است و نمونه فست‌بک کوپه چهار درب بی‌ام‌و X7 محسوب می‌شود. در رابطه با ابعاد این خودرو گمانه‌زنی‌های زیادی وجود دارد. تعدادی از گزارش‌ها به ابعاد بزرگ آن اشاره می‌کنند و برخی خبر از ابعاد یکسان آن با خودروی X7 می‌دهند. احتمالا این خودرو دارای پلتفرم یکسان با X7 باشد؛ با این حال با قیمت بالاتری در اختیار خریداران قرار می‌گیرد. بر اساس جدیدترین شایعات، علاوه بر نسخه استاندارد شاهد رونمایی از خودروی بی‌ام‌و X8 M نیز خواهیم بود. این خودرو مانند بی‌ام‌و X6 M به یک موتور 8 سیلندر 4.4 لیتری مجهز می‌شود که قدرتی برابر با 600 اسب بخار تولید می‌کند. این احتمال وجود دارد که بی‌ام‌و برای آن یک موتور 12 سیلندر در نظر بگیرد.

در حال حاضر بی‌ام‌و اطلاعاتی در رابطه با طراحی و یا عملکرد این خودروی آلمانی منتشر نکرده است. تمام اطلاعات موجود در این مطلب بر اساس شایعات جمع‌آوری شده‌اند؛ با این حال انتظار داریم بی‌ام‌و X8 در سال‌های آینده معرفی و وارد بازار شود.  12 آبان 1398
0 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری