تست همراه اول

سرویس خبر
2 آبان 1398 ساعت 17:05
0 نظر

 

هوآوی 200 میلیون دستگاه گوشی هوشمند به فروش رسانده است!

هوآوی اعلام کرده که توانسته از ابتدای سال 2019 تا به حال تعداد 200 میلیون دستگاه گوشی همراه در بازارهای جهانی به فروش برساند. این رقم نشان دهنده دستیابی این غول تکنولوژی به رکوردی چشمگیر در زمینه فروش و عرضه گوشی‌های هوشمند است.

هوآوی امسال سال دشواری را پشت سر گذاشت و هنوز هم سرنوشت و آینده‌اش به درستی مشخص نیست. از طرفی این سازنده بزرگ حالا خبر مهمی را منتشر کرده است که ادعا می‌کند توانسته از ابتدای سال 2019 تا به حال تعداد 200 میلیون دستگاه از گوشی‌های هوشمند خود را به فروش برساند. این رکورد چشمگیر در مقایسه با رقم مشابه فروش در سال گذشته حدوداً 64 روز معادل دو ماه زودتر به دست آمده است. از طرف دیگر به خوبی می‌دانیم که هوآوی با توجه به تحریم‌های دولت آمریکا علیهش با مشکلات جدی مواجه شده است و ممکن بود در صورت رفع تحریم‌ها بتواند رکورد خیره‌کننده دیگری را به دست بیاورد.


 

این غول تکنولوژی چینی گزارش کرده است که خانواده P30 (ماه مارس معرفی شد) و خانواده Mate 20 (سال گذشته به بازار عرضه شد) به فروش چشمگیری با میزان  بیش از نسل پیش‌تر از خود در بازار عرضه شده‌اند.

دلیل دیگری برای توجیه میزان چشمگیر فروش 200 میلیون وجود دارد و باعث می‌شود که این رقم دیگر منطقی به نظر برسد. هوآوی در کشور خودش چین که بازار بسیار مهمی در جهان به شمار می‌رود، جایگاه استوار و رفیعی دارد. همچنین به نظر می‌رسد که کاربران چینی با توجه به اعمال تحریم‌های دولت آمریکا علیه هوآوی تصمیم گرفته‌اند تا با خرید گوشی‌های هوشمند از این سازنده به آن بیش از پیش کمک کنند.

از طرف دیگر مدیر عامل هوآوی اعلام کرده که این کمپانی آماده است تا با حداقل 10 درصد کاهش درآمد در سال جاری میلادی مواجه شود. خانواده پرچمدار جدید این سازنده به نام Mate 30 در ماه سپتامبر رسماً معرفی شد اما هنوز به عرضه جهانی نرسیده است. این گوشی فعلاً در دسترس کاربران چین و برخی دیگر از کشورهای آسیایی اطراف آن قرار گرفته است.


   2 آبان 1398
0 نظر
5.00
  1 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری