جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
17 مهر 1398 ساعت 21:35
1 نظر

 

تصاویر گوشی متفاوت اسنشال در توئیتر مدیرعامل این شرکت منتشر شد

اندی رابین، مدیرعامل شرکت اسنشال، در توئیتر خود چند تصویر و ویدیو از گوشی جدید این شرکت تحت عنوان GEM را منتشر کرده که دارای فرم فاکتوری عجیب و بدنه‌ای با طیف‌های رنگی متنوع است.

اگر فکر می‌کنید طراحی تلفن‌های همراه غیرتاشو در سال‌های اخیر به تکرار رسیده‌اند، باید نگاهی به جدیدترین موبایل شرکت اسنشال بیندازید تا شاید نظرتان عوض شود. اندی رابین، مدیرعامل این شرکت، اخیرا در چند توئیت تصاویری از پروتوتایپ گوشی بعدی اسنشال را به اشتراک گذاشته که دستگاه بسیار عجیبی را نشان می‌دهد.

شرکت اسنشال با انتشار بیانیه‌ای تایید کرد که از مدت‌ها پیش مشغول کار روی دستگاهی تازه بوده و حالا این پروژه را به فاز آزمایش اولیه رسانده است. مسئولان این شرکت شدیدا منتظرند تا در آینده نزدیک بتوانند اطلاعات بیشتری درباره این محصول به اشتراک بگذارند.

پروژه جدید اسنشال که GEM نام دارد، موبایلی با طراحی باریک و بلند را نشان می‌دهد که عرض آن احتمالا به اندازه نصف تلفن‌های هوشمند مرسوم در بازار باشد. در یکی از تصاویری که از این گوشی منتشر شده چهار رنگ مختلف از این دستگاه را می‌بینیم.

بر روی نمایشگر این دستگاه چیزی را می‌بینیم که رابین آن را به «عنوان رابط کاربری جدیدی برای دستگاهی با فرم فاکتور کاملا متفاوت» توصیف کرده است. در یکی از عکس‌ها چندین اپلیکیشن مختلف در این صفحه دیده می‌شود که روی هم قرار گرفته‌اند. تصویر بعدی صفحه‌ای از یک اپلیکیشن نقشه را نشان می‌دهد که در حال مسیریابی است.

اگرچه آیفون X تلفن هوشمندی بود که استفاده از ناچ را در بازار به ترندی همگانی تبدیل کرد، اما نباید فراموش کنیم که اسنشال فون اولین موبایلی بود که از طرح بریدگی بالای نمایشگر برای میزبانی از دوربین سلفی استفاده کرد. حالا این بار به نظر می‌رسد که این شرکت از شیوه دوربین حفره‌ای سامسونگ در سمت چپ بالای صفحه نمایش خود استفاده کرده است.

علاوه بر این تصاویر، ویدیوی کوتاهی توسط اندی رابین منتشر شده که طیف‌های رنگی متنوع بدنه پشتی دستگاه‌های جدید این شرکت را نشان می‌دهد. رابین این بدنه را با نام Colorshift خطاب کرده است. در حال حاضر هیچ صحبتی از تاریخ عرضه یا قیمت این دستگاه به میان نیامده، اما بعید به نظر می‌رسد که فاصله زیادی تا رونمایی رسمی از این گوشی هوشمند داشته باشیم.  17 مهر 1398
1 نظر
2.60
  5 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری