تست همراه اول

سرویس خبر
17 مهر 1398 ساعت 14:16
0 نظر

 

تأیید ناگهانی یکی از اپلیکیشن های کاربردی اپل واچ توسط کوپرتینویی ها

مقامات اپل به تازگی و ظاهرا به صورت کاملا تصادفی، وجود یکی از اپلیکیشن های پرکاربرد اپل واچ را تأیید کردند.

اپلیکیشن Sleep که وضعیت خواب کاربران را پیگیری و به آن ها گزارش می دهد، مدت هاست که بر سر زبان هاست و رسانه های مختلف خبری، به صورت های مختلف به آن پرداخته اند.

ماه گذشته، مسئولین وب سایت MacRumors در گشت و گذارهای خود در نسخه آزمایشی iOS 13، مدارکی دال بر اپلیکیشن Sleep یافتند، اما این نرم افزار متأسفانه هنوز به صورت عمومی در دسترس کاربران قرار نگرفته است. به نظر می رسد که این اپلیکیشن گزارشی از حالت های مختلف خواب را به کاربر ارائه کرده و در عین حال، زمان رفتن به رخت خواب و درصد شارژ باتری دستگاه را نیز به وی اطلاع می دهد.

بر اساس گزارشات، کاربران در هنگام رفتن به رخت خواب، باید مطمئن شوند که اپل واچ آن ها حداقل 30 درصد شارژ داشته باشد تا بتوانند آن را در هنگام خواب، در دستان خود داشته باشند.


 

حال مقامات اپل در تصویر اسکرین شاتی که به آن اشاره کرده بودند، وجود اپلیکیشن Sleep را تأیید کرده اند. در این اسکرین شات عبارت Set your Bedtime and wake up in the Sleep app به معنای زمان رفتن به رخت خواب و بیدار شدن خود را در اپلیکیشن Sleep ثبت کنید، درج شده است.

به نظر می رسد که اپلیکیشن Sleep به یک واچ فیس اختصاصی نیز مجهز باشد و کاربران می توانند به هنگام خواب، آن را برای خود فعال نمایند.  17 مهر 1398
0 نظر
5.00
  1 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری