تست همراه اول

سرویس خبر
10 مهر 1398 ساعت 12:36
1 نظر

 

توییک جیلبریک: لذت بیشتر شارژ آیفون با ChargingBubbles

نمایشگر آیفون در هنگام شارژ، تنها یک عدد به همراه آیکون باتری را به نمایش می گذارد، اما با توییک ChargingBubbles می توانید جذابیت خاصی به آن ببخشید.

اگر از نگاه کردن به ظاهر نمایشگر آیفون هنگام شارژ خسته شده اید، می توانید با نصب توییک ChargingBubbles، آن را زیبا تر کرده و جذابیت فوق العاده ای به آن ببخشید.

همان طور که از نام آن مشخص است، این توییک رابط کاربری آیفون هنگام شارژ را با حباب هایی جایگزین می کند که به صورت انیمیشن بوده و از تحرک شگفت انگیزی برخوردار هستند. همان طور که در تصویر متحرک زیر مشاهده می کنید، حباب های شارژ از پایین صفحه به سمت بالا حرکت کرده و بعد از رسیدن به نقطه ای خاص،‌ محو شده یا پنهان می شوند. به این ترتیب دیگر شاهد رابط کاربری خسته کننده پیشین نخواهید بود.


 

توییک ChargingBubbles امکان شخصی سازی را داره بوده و با مراجعه به صفحه تنظیمات آن، می توانید کارهای زیر را انجام دهید:


 

  • فعال یا غیر فعال کردن توییک
  • انتخاب یک رنگ رندوم برای حباب ها
  • انتخاب یک رنگ دلخواه برای حباب ها

در صفحه تنظیمات و در نوار بالایی، دکمه Respring برای خاموش رو روشن کردن گوشی و اعمال تغییرات در نظر گرفته شده که بعد از تنظیمات رنگی، باید آن را فشار دهید.

اگر به توییک ChargingBubbles علاقمند شده اید، می توانید با پرداخت 0.98 دلار آن را از سورس Packix خریداری نمایید. این توییک به صورت کامل با iOS 11 و iOS 12 سازگار است.

اگر آیفون شما جیلبریک شده است، آیا توییک ChargingBubbles را روی دستگاه خود نصب می کنید؟  10 مهر 1398
1 نظر
1.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری