تست همراه اول

سرویس خبر
28 شهریور 1398 ساعت 10:48
2 نظر

 

پوشش زنده مراسم معرفی Huawei Mate 30 (مراسم تمام شد)

هوآوی میت 30 امروز معرفی می‌شود و در بخش دوربین تحولاتی را به طور حتم شاهد هستیم. در مراسم معرفی این محصول امروز با جی اس ام باشید.

امروز هوآوی از جدیدترین محصول خودش با نام خانواده Mate 30  رونمایی می‌کند. تا امروز عکس‌های زیادی از این گوشی دیدیم و شایعات فراوانی درمورد مشخصاتش شنیده‌ایم. با توجه به تجربه‌های قبلی تقریبا مطمئن هستیم که میت 30 پرو چه شکل و شمایلی به خصوص در قاب پشتی خودش دارد و چیدمان دوربین‌هایش به چه شکلی است اما هنوز در مورد ویژگی‌های دوربین و دیگر بخش‌هایش نمی‌توان نظر قطعی داد.

کنفرانس امروز هوآوی از یک نظر دیگر هم جالب توجه است. حتما می‌دانید که این چند وقت و بعد از معرفی خانواده پی 30 تحریم‌های امریکا علیه هوآوی شروع شد و در راستای این تحریم‌ها شاهد تهدیدها و قطع همکاری گوگل با هوآوی در زمینه ارائه خدمات گوگل روی گوشی‌های جدید هوآوی بودیم. حال باید ببینیم که هوآوی در این مراسم چه سورپرایزی برایمان دارد و آیا خانواده میت 30 را بدون اندرویدی یا حداقل بدون نرم افزارهای گوگلی عرضه می‌کند یا اینکه همان روال سابق همه چیز پیش می‌رود.

به هر حال برای اینکه به پاسخ تمامی سوالات خودمان در مورد هوآوی و خانواده جدیدی که امروز به معرض نمایش می‌گذارد برسیم باید مراسم امروز را با هم دنبال کنید. طبق روال گذشته جی اس ام تمام رویداد این مراسم را به صورت زنده برای کاربران پوشش می‌دهد.

اگر شما هم دوست دارید از تمامی اخبار و حواشی مراسم معرفی Mate 30 مطلع شوید امروز پنج‌شنبه ساعت 16:30 (4.30 بعد از ظهر) به وقت ایران با جی اس ام در همین صفحه همراه باشید.


 

 


  28 شهریور 1398
2 نظر
3.67
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری