تست همراه اول

سرویس خبر
28 شهریور 1398 ساعت 10:30
3 نظر

 

متتظر نسل آینده بی‌ام‌و i3 نباشید

بی‌ام‌و قصد ندارد نسل آینده خودروی برقی بی‌ام‌و i3 را وارد بازار کند و روی توسعه محصولات دیگری تمرکز می‌کند.

عمر خودروی تمام الکتریکی کوچک بی‌ام‌و رو به پایان است. بر اساس ادعای مدیر بخش بازاریابی این شرکت آلمانی، Pieter Nota، بی‌ام‌و برنامه‌ای برای توسعه نسل آینده خودروی هاچ‌بک تمام الکتریکی i3 ندارد. Nota اعلام کرده این خودروی کوچک به آرامی از خط تولید و همچنین چشم‌انداز بی‌ام‌و خارج می‌شود و این برند تمرکز خود را روی مدل‌های الکتریکی و پلاگین هیبریدی خودروهای موجود قرار می‌دهد. این شرکت سرمایه‌گذاری عظیمی در بخش خودروهای برقی انجام داده است. Nota در مصاحبه با Financial Times اعلام کرد:

برنامه مشخصی برای نسل آینده بی‌ام‌و i3 وجود ندارد. ما سیستم‌های برقی را وارد خودروهای کنونی و محبوب خود می‌کنیم.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، بی‌ام‌و روی توسعه مدل پلاگین هیبریدی خودروهای محبوب خود تمرکز می‌کند تا آن‌ها از انرژی الکتریکی برای رانندگی در سطح شهر استفاده کنند و همچنین برد بیشتری در مقایسه با نمونه‌های استاندارد داشته باشند. این برند آلمانی قصد دارد تا سال 2023، 13 خودروی تمام الکتریکی در سبد محصولات خود داشته باشد. بی‌ام‌و i3 از سال 2013 در خط تولید قرار دارد و به عنوان یک خودروی کامپکت لوکس شناخته می‌شود. این محصول همچنین اولین خودروی تمام الکتریکی بی‌ام‌و بود که  نمایش قدرت خودروهای الکتریکی بدون ایجاد اختلال در فروش خودروهای سدان و کراس‌اوور را به عنوان هدف خود دنبال کرد.

در حال حاضر بی‌ام‌و i3 با قیمت پایه 44,430 دلار در ایالات متحده آمریکا به فروش می‌رسد. در صورتی که این خودرو را مجهز به موتور 2 سیلندر بنزینی سفارش دهید، قیمت آن به 48,300 دلار افزایش پیدا می‌کند. مدل پرچمدار این خودروی هاچ‌بک حداقل قیمتی برابر با 47,650 دلار برای نسخه پایه و حداقل قیمت 51,500 دلار برای مدل Range Extender دارد.  28 شهریور 1398
3 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری