تست همراه اول

سرویس خبر
27 شهریور 1398 ساعت 15:09
1 نظر

 

بی‌ام‌و M750Le تبدیل به اولین خودروی پلاگین هیبریدی M می‌شود؟

بر اساس اطلاعات جدید، بی‌ام‌و M750Le در آینده به عنوان اولین خودروی پلاگین هیبریدی M Performance از راه می‌رسد.

بی‌ام‌و برنامه‌های زیادی برای خودروهای نسل آینده سری 7 با کدنام G70 دارد. نسل جدید این خودرو به صورت هیبریدی و برقی از راه می‌رسد. بر اساس شایعات زیادی که به اینترنت راه پیدا کرده، نسل آینده بی‌ام‌و سری 7 فاقد موتورهای 8 و 12 سیلندر خواهد بود. به نظر می‌رسد این شرکت آلمانی به دنبال توسعه بی‌ام‌و M750Le است. امروز اطلاعات بیشتری از این خودرو در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته است. این خودرو ظاهرا به عنوان اولین محصول پلاگین هیبریدی M Performance وارد بازار می‌شود.

بی‌ام‌و M750Le تبدیل به یکی از قدرتمندترین مدل‌های نسل آینده خودروهای سری 7 خواهد شد. این خودروی لوکس به موتور بنزینی B58 به همراه یک موتور برقی مجهز می‌شود. موتور بنزینی این خودرو 6 سیلندر خطی بوده که قادر به تولید بیش از 382 اسب بخار قدرت، مشابه با مدل M40i موجود در ایالات متحده آمریکا است. این احتمال وجود دارد که قدرت تولیدی این موتور با بهینه‌سازی‌های متعدد به بیش از 400 اسب بخار افزایش پیدا کند. ترکیب این موتور با یک موتور برقی، احتمالا قدرتی بیش از 550 اسب بخار و گشتاوری نزدیک به 800 نیوتن متر را در اختیار راننده قرار می‌دهد.

این خودروی آلمانی لوکس به نسل پنجم باتری مجهز می‌شود که برد بیشتری برای آن به همراه دارد. علاوه بر استفاده از باتری جدید، موتور برقی آن نیز مصرف انرژی بهینه‌ای خواهد داشت. بر اساس اطلاعاتی که به اینترنت راه پیدا کرده، این شرکت از این ترکیب در مدل استاندارد و Long این خودرو استفاده خواهد کرد. در صورتی که فکر می‌کنید 550 اسب بخار برای یک خودروی لوکس قدرت بالا و بعضا بیهوده‌ای است، بی‌ام‌و می‌تواند مدل M745Le آن را نیز معرفی کند. این خودرو به موتور و باتری یکسان با برادر خود مجهز می‌شود؛ با این حال دارای نسخه ضعیف‌تر موتور B58 با کدنام B58B30U2 خواهد بود. با توجه به این ترکیب، قدرت تولیدی این مدل احتمالا در محدوده 450 تا 470 اسب بخار قرار می‌گیرد.

علاوه بر نمونه‌های هیبریدی قدرتمند، این شرکت آلمانی نسخه‌های استاندارد نسل آینده بی‌ام‌و سری 7 با موتورهای برقی کوچک را نیز وارد بازار خواهد کرد. در همین راستا باید منتظر عرضه خودروهای بی‌ام‌و 730i، 740i و 735d باشیم. این خودروها به سیستم هیبریدی ملایم مجهز می‌شوند که شامل یک موتور الکتریکی کوچک برای بهبود عملکرد آن‌ها می‌شود. در آینده اطلاعاتی در رابطه با مدل تمام الکتریکی بی‌ام‌و سری 7 نیز در اختیار رسانه‌ها قرار می‌گیرد.  27 شهریور 1398
1 نظر
5.00
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری