تست همراه اول

سرویس خبر
25 شهریور 1398 ساعت 11:00
0 نظر

 

Realme برنامه زمانی انتشار آپدیت اندروید 10 را اعلام کرد

اگر تلفن هوشمندی از Realme دارید و به دنبال تاریخی برای آپدیت دستگاه خود به اندروید 10 می‌گردید، باید به اطلاع شما برسانیم که این شرکت بالاخره برنامه زمانی انتشار این آپدیت را برای شماری از دستگاه‌های خود اعلام کرده است.

شرکت Realme که به‌تازگی از تلفن هوشمند Realme XT رونمایی کرده در توئیتی از نقشه راه خود در مسیر انتشار آپدیت اندروید ۱۰ برای گوشی‌های این شرکت خبر داده است. به این ترتیب، اکانت رسمی Realme در توئیتر با انتشار تصویری تایید کرد که Realme 3 Pro, Realme 5 Pro, Realme X و Realme XT در سه‌ماهه نخست سال ۲۰۲۰ آپدیت اندروید ۱۰ را دریافت می‌کنند.

در ادامه Realme 3, Realme 3i و Realme 5 در سه‌ماهه دوم ۲۰۲۰ نسخه جدید اندروید را می‌گیرند و Realme 2 Pro هم در سه‌ماهه سوم ۲۰۲۰ به این قافله می‌پیوندد.

با این حال به نظر می‌رسد که Realme 1, Realme 2, Realme U1 و Realme C در برنامه دریافت اندروید ۱۰ قرار ندارند. این اتفاق از آن جهت ناامیدکننده است که از زمان عرضه برخی از این دستگاه‌ها فقط یک سال زمان می‌گذرد.

البته فعلا معلوم نیست که Realme هم رویه شیائومی را در پی خواهد گرفت و پوسته اندروید خود را برای این تلفن‌ها آپدیت خواهد کرد یا نه. شیائومی چنین سازوکاری را برای گوشی‌های اقتصادی خود اجرا می‌کند تا دستگاه‌هایی که آپدیت اندروید را دریافت نمی‌کنند حداقل از نظر رابط کاربری آپدیت شوند.

اگر گوشی Realme دارید و چشم‌انتظار اندروید ۱۰ هستید، بر اساس برنامه زمانی فوق می‌توانید منتظر تغییراتی مثل سیستم جدید حریم خصوصی، حالت تاریک سراسری، پاسخگویی سریع به اپلیکیشن‌های پیام‌رسانی و سایر به‌روزرسانی‌های کوچک و بزرگ نسخه دهم اندروید باشید.  25 شهریور 1398
0 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری