تست همراه اول

سرویس خبر
17 شهریور 1398 ساعت 15:32
0 نظر

 

به‌زودی با اپ Your Phone می‌توانید از روی کامپیوتر تماس بگیرید

این طور که شایعات به نظر می‌رسد، به‌تازگی قابلیتی به اپلیکیشن Your Phone اضافه شده که اجازه می‌دهد تماس‌های دریافتی موبایل اندرویدی خود را روی کامپیوتر ببینید یا تماس جدید برقرار کنید.

چند وقت پیش در گزارشات اعلام شده بود که اپلیکیشن Your Phone قادر است تماس‌های دریافتی را از تلفن اندرویدی شما بر روی ویندوز ۱۰ دریافت کرده یا اجازه دهد تا با کامپیوتر خود تماس بگیرید.

حالا افشاگر توئیتری Ajith اعلام کرده که این قابلیت را با جزئیات زیادی در جدیدترین نسخه Your Phone پیدا کرده است. او در پست خود تصویر زیر را به اشتراک گذاشته است. در این تصویر گزینه‌ای تحت عنوان Calls را می‌بینید که به منوی این اپلیکیشن اضافه شده است. این قابلیت صفحه کلیدی عددی را در اختیار شما می‌گذارد و اجازه می‌دهد میان مخاطبان خود جستجو کنید.

اپ Your Phone با سرعت زیادی در حال پیشرفت است و در چند وقت اخیر قابلیت‌های بسیاری به آن اضافه شده. این برنامه حالا می‌تواند برای کاربرانی مناسب باشد که می‌خواهند به‌سادگی از روی کامپیوتر موبایل خود را مدیریت کنند.

در حال حاضر مشخص نیست که این ویژگی چه زمانی از راه می‌رسد، اما ظاهرا مدت زمان زیادی تا عرضه آن باقی نمانده است.  17 شهریور 1398
0 نظر
5.00
  3 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری