تست همراه اول

سرویس خبر
14 شهریور 1398 ساعت 13:56
0 نظر

 

پیش‌سفارش گلکسی فولد 20 شهریور را به عنوان روز عرضه معرفی کرده است

بر اساس گزارشی که از پیش‌سفارش یکی از اپراتورهای کره‌ای منتشر شده، ظاهرا پیش‌خرید گلکسی فولد تا چند روز آینده آغاز شده و عرضه این دستگاه رسما از 20 شهریور انجام می‌شود.

گلکسی فولد بالاخره پس از ماه‌ها تعویق و انتظار تقریبا آماده عرضه است. این طور که به نظر می‌رسد سامسونگ نهایتا موفق به رفع ایرادات این دستگاه شده و حالا می‌خواهد محصولی را عرضه کند که مشکلات گذشته را ندارد.

بر اساس گزارش جدیدی که از یک اپراتور کره‌ای به نام KT منتشر شده، به‌زودی پیش‌سفارشی از گلکسی فولد آغاز می‌شود که این دستگاه را در تاریخ ۱۱ سپتامبر (۲۰ شهریور) روانه بازار می‌کند. این شرکت احتمالا در تاریخ ۶ سپتامبر (۱۵ شهریور) مجددا گلکسی فولد را در نمایشگاه IFA معرفی خواهد کرد و از همان روز پیش‌سفارش این تلفن هوشمند تاشو آغاز می‌گردد.

این غول بزرگ کره‌ای در تلاش است که از روز جمعه عرضه ملی گلکسی فولد را شروع کند ولی این عرضه احتمالا صرفا محدود به دستگاه‌های آنلاک خواهد بود که فقط شامل ۲۰ تا ۳۰ هزار دستگاه می‌شود. منبعی دیگری مدعی است که این عرضه محدود به ۲۵۰۰ دستگاه خواهد بود که حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ عدد از این مقدار در اختیار هر اپراتور قرار می‌گیرد.

گلکسی فولد سامسونگ در رنگ‌های مشکی، نقره‌ای، سبز و آبی به بازار می‌آید و در کره قیمتی معادل ۱۹۶۵ دلار خواهد داشت. مدل‌های سبز و آبی این گوشی در بخش لولا دو نسخه مختلف دارند که رنگ‌های نقره‌ای و طلایی دارد.

طبق اعلام افشاگر معروف، ایوان بلس، این تلفن هوشمند تاشو احتمالا ۲۷ سپتامبر (۵ مهر) در آمریکا عرضه می‌شود.  14 شهریور 1398
0 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری