تست همراه اول

سرویس خبر
6 شهریور 1398 ساعت 14:47
0 نظر

 

فولکس واگن پاسات GTE PHEV مدل 2020 از راه رسید

فولکس واگن پاسات GTE PHEV مدل 2020 معرفی شد. این خودروی آلمانی به یک باتری 13 کیلووات ساعتی مجهز شده است.

نسخه پلاگین هیبریدی فولکس واگن پاسات GTE مدل 2020 مخصوص بازارهای اروپایی با فناوری‌‌های بیشتر و باتری حجیم‌تر از راه رسید. باتری این خودروی آلمانی 31 درصد ظرفیت بیشتری در مقایسه با مدل گذشته خود دارد. این خودرو به یک باتری 13 کیلووات ساعتی مجهز شده که نسبت به باتری 9.9 کیلووات ساعتی قبلی با افزایش ظرفیت مواجه شده است. بر اساس چرخه WLTP، این خودرو می‌تواند در حالت تمام برقی مسافتی برابر با 56 کیلومتر را طی کند.

مدل قبلی این خودرو بر اساس استانداردهای NEDC مورد بررسی قرار گرفته بود. این استاندارد به برد 50 کیلومتری این خودرو در حالت تمام برقی اشاره می‌کرد. فولکس واگن از این موضوع خبر داده که مدل 2020 این خودرو بر اساس استاندارد NEDC دارای بردی برابر با 70 کیلومتر در حالت تمام الکتریکی است. فولکس واگن پاسات GTE PHEV مدل 2020 به یک موتور 1.4 لیتری TSI با قدرت 154 اسب بخار و یک موتور الکتریکی با قدرت 113 اسب بخار بخار مجهز شده که در مجموع قدرتی برابر با 215 اسب بخار و گشتاوری برابر با 400 نیوتن متر را در اختیار راننده قرار می‌دهند. این قدرت تولیدی توسط یک گیربکس 6 سرعته خودکار دو کلاچه به چرخ‌های جلوی این اتومبیل منتقل می‌شود.

فولکس واگن پاسات GTE مدل 2020 به‌جای 5 حالت رانندگی گذشته، دارای سه حالت رانندگی است. حالت EV برای رانندگی به صورت تمام الکتریکی، حالت GTE برای رانندگی با حداکثر عملکرد و حالت Hybrid این موارد را تشکیل می‌دهند. در مسافت‌های طولانی و سرعت بالاتر از 140 کیلومتر بر ساعت، موتور الکتریکی به کمک موتور بنزینی TSI می‌آید. در این حالت راننده می‌تواند انتخاب کند که چه میزان از ظرفیت باتری برای رانندگی در حالت تمام الکتریکی ذخیره شود.

این خودرو دارای کابین جدیدی بوده که شامل موارد متعددی می‌‌شود. فولکس واگن برای این محصول خود فرمان جدید، کیلومترشمار دیجیتال بهبودیافته و سیستم سرگرمی و اطلاعات جدیدی در نظر گرفته که شامل یک نمایشگر لمسی 9.2 اینچی می‌شود. فولکس واگن پاسات GTE مدل 2020 از قابلیت کنترل صوتی پیشرفته و اپل کارپلی پشتیبانی می‌کند. سیستم خودران سطح 2 این خودرو می‌تواند تا حداکثر سرعت 210 کیلومتر بر ساعت آن را کنترل کند. فرمان این خودرو دارای چندین سنسور بوده که قادر به تشخیص دستان راننده است. در صورتی که تا 10 ثانیه راننده دست خود را روی فرمان قرار ندهد، خودرو به او هشدار می‌دهد.

هم اکنون مدل 2020 فولکس واگن پاسات در کشور آلمان قابل سفارش است. این خودرو به صورت سدان و استیشن در این کشور به فروش می‌رسد. قیمت پایه در نظر گرفته شده برای این خودرو برابر با 44,795 یورو بوده که با تبدیل ارز به مبلغی نزدیک به 50 هزار دلار می‌رسیم.  6 شهریور 1398
0 نظر
5.00
  5 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری