تست همراه اول

سرویس خبر
5 شهریور 1398 ساعت 19:20
0 نظر

 

صفحه پیش ثبت نام گلکسی فولد در وبسایت چینی سامسونگ فعال شد

نسخه چینی وبسایت رسمی سامسونگ از صفحه تازه‌ای برای پیش ثبت نام گلکسی فولد رونمایی کرده که در آن می‌توانید با وارد کردن ایمیل خود در جریان اخبار و اطلاعات مربوط به عرضه این تلفن هوشمند تاشو قرار بگیرید.

گلکسی فولد قرار بود چند ماه پیش معرفی شود، اما پس از آن که این دستگاه برای رسانه‌ها ارسال شد، بسیاری از نمونه‌های ارسالی آن ایراد پیدا کرد و این اتفاق موجب شد تا سامسونگ دستگاه‌های خود را جمع‌آوری کرده و عرضه عمومی تلفن هوشمند منعطفش را به تاخیر بیندازد. این شرکت چندی قبل اعلام کرد که گلکسی فولد را در ماه سپتامبر روانه بازار می‌کند ولی هیچ تاریخ معینی برای عرضه این محصول اعلام نشده بود.

حالا با توجه به این که صفحه پیش-ثبت‌نام گلکسی فولد در نسخه چینی وبسایت سامسونگ فعال شده است، می‌توانیم امیدوار باشیم که چیزی تا عرضه رسمی این محصول باقی نمانده باشد. این صفحه مناسب کاربرانی است که می‌خواهند ایمیل خود را وارد کرده و در جریان اخبار و اطلاعات مربوط به گلکسی فولد قرار بگیرند. گفتنی است که این صفحه مربوط به پیش‌خرید دستگاه نیست، بلکه بیشتر جنبه اطلاع‌رسانی دارد.

گلکسی فولد احتمالا اولین تلفن هوشمند تاشویی است که در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد. البته اگر نمی‌دانستید باید به اطلاع شما برسانیم که برای اولین بار شرکتی به نام Flexpai از نخستین تلفن هوشمند تاشوی دنیا رونمایی کرد. ولی این دستگاه نتوانست توجه عمومی بازار را به سمت خود جلب کند، بنابراین گلکسی فولد همچنان به عنوان اولین دستگاهی در نظر گرفته می‌شود که وارد جریان اصلی بازار خواهد شد.

در کنار سامسونگ، هوآوی هم قرار است از گوشی تاشویی به نام میت ایکس رونمایی کند. عرضه این دستگاه هم مثل گلکسی فولد با تاخیر مواجه شد، ولی حالا شنیده‌ها حاکی از آن است که حداقل در ماه نوامبر شاهد عرضه این دستگاه خواهیم بود.  5 شهریور 1398
0 نظر
5.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری