تست همراه اول

سرویس خبر
2 شهریور 1398 ساعت 11:34
0 نظر

 

تویوتا TJ کروزر وارد خط تولید می‌شود؟

بر اساس گزارشی جدید، خودروی تویوتا TJ کروزر به تولید می‌رسد. ظاهرا این خودرو تنها در کشور ژاپن فروخته می‌شود.

بر اساس گزارشی که به تازگی از سوی Best Car در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته، خودروی مفهومی TJ کروزر به تولید می‌رسد. این اطلاعات از سوی یکی از افراد حاضر در شبکه فروش این شرکت ژاپنی، Toru Endo در اختیار Best Car قرار گرفته است. این گزارش به معرفی نسخه تجاری این خودرو در ماه اکتبر و آغاز فروش آن از سال آینده میلادی اشاره می‌کند. این خودرو مفهومی برای اولین بار در نمایشگاه خودروی توکیو 2017 در معرض دید عموم قرار گرفت. این خودرو دارای طراحی جعبه‌ای شکل بوده و مشابه یک خودروی ون است. تویوتا برای افزایش کارایی این خودرو، امکان خواباندن تمام صندلی‌ها را فراهم کرده است.

در گزارشBest Car  به این موضوع اشاره شده که تویوتا TJ کروزر در مقایسه با تویوتا C-HR ارتفاع کمتری دارد؛ با این حال نسبت به نمونه مفهومی خود با ارتفاع بالاتری به تولید می‌رسد. برخلاف نمونه مفهومی، به نظر می‌رسد مدل تجاری آن دارای درب‌های استاندارد است. احتمالا تویوتا TJ کروزر در دو نمونه با دو ردیف و سه ردیف صندلی به تولید می‌رسد. این دو نمونه دارای قابلیت خواباندن صندلی‌ها را خواهند داشت.

بر اساس این گزارش، تویوتا این خودروی عجیب را با دو موتور در اختیار خریداران قرار می‌دهد. یکی از این نمونه‌ها دارای یک موتور 1.8 لیتری 4 سیلندر به همراه سیستم هیبریدی بوده که در تویوتا پریوس و کرولا هیبریدی مورد استفاده قرار گرفته است. انتظار می‌رود قدرت تولیدی موتور در این مدل به چهار چرخ تویوتا TJ کروزر منتقل شود. مدل دوم از یک موتور 4 سیلندر 2.0 لیتری بهره می‌برد. خریداران می‌توانند این خودرو را به صورت محور جلو و یا مجهز به سیستم چهار چرخ محرک سفارش دهند.

در این گزارش جدید اشاره‌ای به عرضه این خودرو در خارج از بازار ژاپن نشده است. با توجه به این موضوع که تویوتا TJ Cruiser بر اساس پلتفرم معروف TGNA به تولید رسیده و همچنین موتور مورد استفاده در آن در بسیاری از خودروهای حاضر در بازارهای خارجی حضور دارد، تویوتا برای عرضه آن در بازارهای جهانی مشکل چندانی نخواهد داشت.  2 شهریور 1398
0 نظر
4.67
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری